A férfi kézilabda NB I idei szezonjának utolsó hazai mérkőzésén pénteken este a Komlót látta vendégül a Ceglédi KK SE. Jól indult a meccs, hat perc alatt 5-1-re vezettünk és ekkor úgy tűnt, a vendégeknek nem annyira fontos a mai eredmény. Aztán Granic lehúzta rolót, csapata játéka motiválttá vált és 11 perc alatt 1-9-es rohammal a maguk javára fordították az eredményt és a mérkőzést is, mert ezután már nem tudott fordítani a Cegléd. Küzdöttünk, a második félidőre Pallag is elkapta a fonalat, de ma nem tudtuk legyűrni az egyébként jó erőkből álló Komlót.

CEGLÉDI KK SE – SPORT36 KOMLÓ 25 – 30  (14-17)

CEGLÉD: Pallag – Lászlai 2, Borsos 1, Juhász 3, GRBOVIC 4, Radnic 2(1), Radovic 3, Csere: Mojsilov (kapus), Tóth K. 2, SZABÓ 4, Hajdu 2, Dávid, Hódi, Megyeri 2, Edző: Jakab László

KOMLÓ: GRANIC – Markovics 2(1), Huesmann 1, Katzirz, Grünfelder 1, OBRADOVIC 5, Gebhardt 4, Csere: Selymes (kapus), SUNAJCO 6, Kovács M. 2, JERKOVIC 8, Balázs 1, Hoffmann, Edző: Kilvinger Bálint

Cegléd, 550 néző. V: Bócz, Wiedemann

Az eredmény alakulása. 6. perc: 5-1, 9. p.: 5-4, 14. p.: 6-8, 17. p.: 6-10, 26. p.: 13–14, 31. p.: 14-18, 52. p.: 23-26

Kiállítások: 4, ill. 14 perc

Hétméteresek: 1/1, ill. 1/1

MESTERMÉRLEG:

Jakab László: – Sajnos nem sikerült az utolsó hazai meccsünk. Egy jó erőkből és jól játszó együttes ellen küzdöttünk, de úgy látszik, hogy a nehézségeink kihatottak a fejekre. Sajnálom a közönségünket, azért gratulálok a csapatnak, mert a féléves célkitűzésünket teljesítettük.

Kilvinger Bálint: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, az is volt. Mindent megtettünk, hogy nyerni tudjunk. Nagy csata volt, örülünk a győzelemnek.