Hazai vereséggel zárult a Ceglédi KK SE – Sport36 Komló NB I-es férfi kézilabda mérkőzés. Nem mondhatnánk, hogy két bomba formában lévő csapat találkozott péntek este a Gál József Sportcsarnokban. A két szurkoló tábor végig remek meccshangulatot teremtett, de a Cegléd valójában csak a második félidő elején jött tűzbe. Gyorsan fel is jöttek 13-14-re, melyet aztán két igencsak véleményes hazai kiállítás le is lohasztott. Végig sok hibával játszott a CKK SE, rengeteg ziccer kimaradt és végül három góllal nyertek a vendégek.

CEGLÉDI KK SE – SPORT36-KOMLÓ 22 – 25 (9–13)

CEGLÉD: Tamási – Lászlai, Juhász 3, GÁBOR 5, Vucskovics 1, Zobec 2, Kecskeméti 3, Csere: Mojszilov (kapus), Spekhardt, Davidovics, Pocsai 3(3), Schäffer, Szabó 2, Hajdu 3(1), HódiEdző: Jakab László

KOMLÓ: GRANIC – Markovics 4, JERKOVIC 8, Grünfelder 1, Sunajko, Obradovics 3, Gebhardt 5(1), Csere: Djurdevics (kapus), Petricsevics 1, Balázs 3, Edző: Klivinger Bálint

Cegléd, 600 néző. V: Bíró, Kiss

Az eredmény alakulása. 7. perc: 1-2, 16. p.: 3-6, 27. p.: 8-12, 35. p.: 13-14, 49. p.: 16-19, 55. p.: 17-23

Kiállítások: 6, ill. 10 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 2/1

MESTERMÉRLEG:

Jakab László: – Megvertük magunkat… Gratulálok a Komlónak!

Klivinger Bálint: – Jól felkészültünk erre a mérkőzésre, mert tudtuk, hogy egy siker jót tud tenni az önbizalmunknak. Amit terveztünk, azt megtudtuk valósítani. Gratulálok a fiúknak!