Egy hét alatt már a harmadik bajnoki meccsét játszotta a Ceglédi KK SE. Szombaton a Komlót fogadták Abonyban, ahol az öt góllal megnyert remek második félidő is kevésnek bizonyult a pontszerzéshez és vereséget szenvedtek. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI KK SE–SPORT36-KOMLÓ 25–27 (10–17)

Abony, zárt kapuk mögött. V: Hargitai, Markó

CEGLÉD: TAMÁSI – Pásztor Á. 5 (3), Kállai 1, MAZÁK 2, Juhász K. 2, Vranac 4, SZEPESI 4 (1). Csere: Kránitz (kapus), Teleki, Sinkovits 3, Spekhardt 1, Gyene, Zakics 2, Kiss R. 1, Németh B. Edző: Nagy Károly

KOMLÓ: GRANIC – Szkokán 1, ZOBEC 6 (4), Takács B. 3 (1), GRÜNFELDER 6, Jerkovic 3, Csomor 2. Csere: Djurdevics (kapus), Jóga 2, Vaskó, Szunajko, Oláh T., Melnyicsuk, HOFFMANN 3, Balázs S. 1, Metcz. Edző: Kilvinger Bálint

Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–3. 10. p.: 4–5. 15. p.: 7–7. 20. p.: 10–9. 25. p.: 10–13. 35. p.: 13–18. 40. p.: 15–21. 45. p.: 21–24. 50. p.: 23–24. 55. p.: 23-27

Kiállítások: 16, ill. 8 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 6/5

Nagy Károly: – Szépen visszakapaszkodtunk a mérkőzésbe, de a rutinosabb csapat nyert.

Kilvinger Bálint: – Minden idegenbeli győzelem sokat ér.