A férfi kézilabda NB I. 11. fordulójából elhalasztott mérkőzését játszotta le péntek este a Gál József Sportcsarnokban a Ceglédi KK SE, melyen bravúros győzelmet aratott a vendég Balatonfüred ellen.

CEGLÉDI KK SE – BALATONFÜREDI KSE 29 – 25 ( 12 – 13 )
Cegléd 500 néző V : Bán, Szloska

Ceglédi KK SE: Bősz – Bíró 1, LEPSÉNYI 5, Antal 1, Tóth N 3, Országh 4, PERISIC 8/2, Csere : BARTUCZ (kapus) Lászlai, Hódi 2, Sipeki, Takács B. 5,  vezetőedző Kökény István
Balatonfüredi KSE: Székely – Kovacsics 2, Faluvégi 3/2, Vilovski 2, Juhász 2, GRIGOREV 4, Gábori 3, Csere: Nagy (kapus), GYŐRI 6/3 , Németh B., Gyerdán, Kis Á, Bánhidi3,vezetőedző Csoknyai István
Az eredmény alakulása: 5.perc 3-2, 17.perc 6-8, 26.perc 10-11, 36.perc 14-14, 48.perc 21-19, 57. perc 27-23
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill 7/5
MESTERMÉRLEG:
Kökény István: – Láttam a fiúkon, hogy elhiszik azt, hogy van keresnivalónk. Nagyon szépen és taktikusan végigjátszottuk a mérkőzést. Éreztem én is, hogy ma meg tudjuk csípni a Füredet.
Csoknyai István: – Már nem is tudom, hogy hányadszorra kezdem úgy a nyilatkozatomat, hogy egy sorra való hiányzónk van. Két emberünk felgyógyult, de kettő megint kiesett. Hat hiányzónk van, egyszerűen nem tudunk felállni kompletten.