A férfi kézilabda NB I keddi játéknapján a Telekom Veszprémet fogadta a Ceglédi KK SE. Zsúfolásig megtelt a Gál József Sportcsarnok és bizony nem bánta meg, aki kilátogatott a találkozóra, mert derekasan helyt állt a Cegléd. Kicsit ránk ijesztett a klasszisokkal felálló Veszprém, akik néhány perc alatt meggyőző különbséggel vezettek és amikor a 43. percben már 13 volt közte és sokan azt gondolták megomlanak a hazai fiúk, ők ehelyett kisebb csodát vittek véghez és a következő 17 percet 10-3-ra megnyerték! Nem vallottunk szégyent és ez erőt adhat a fontos meccsek előtt álló Ceglédnek.

CEGLÉDI KK SE – TELEKOM VESZPRÉM 23 – 29  (11–18)

CEGLÉD: PALLAG – Hódi, Borsos 3, Juhász 3, GRBOVICS 4, Radnic 2(1), RADOVICS 4(2), Csere: Mojszilov (kapus), Hajdu 2, Szabó 2, Tóth 1, Müller, Megyeri, Imregi 2, Dávid, Csapi, Edző: Jakab László

VESZPRÉM: ALILOVIC – UGALDE 4, Jamali 2, NILSSON 4, Ligetvári 3, Tonnesen 2, MARGUC 4, Csere: Nenadics 4, Schuch, Borzas 2, Ancsin 3, Sulic 1, Edző: Ljubomir Vranjes

Cegléd, 1050 néző. V: Szakállas, Varasdi

Az eredmény alakulása. 7. perc: 1-5, 11. p.: 3-9, 25. p.: 6-16, 43. p.: 13-26, 56.p.: 22-28

Kiállítások: 4, ill. 4 perc

Hétméteresek: 5/3, ill. 1/0

MESTERMÉRLEG:

Jakab László: – Sztárcsapat ellen játszottunk, akiknek sok sikert kívánok a Bajnokok Ligájában. A szépszámú közönségünknek megháláltuk a szurkolást, játékban elég jót játszottunk. Gratulálok a srácoknak!

Ljubomir Vranjes: – Minden játékosom játszott, akit szerettem volna, hogy pályára lépjen ma. Többen otthon maradtak pihenni és néhányan a padon maradtak.  Mi sokat hibáztunk ebben a felállásban, mert így keveset játszottunk együtt, de ez egy veszprémi szinthez túl sok hiba.  Jól harcolt a Cegléd és örülök, hogy ott sok fiatal játszott.