A Ceglédi KKSE férfi kézilabda csapat tovább folytatta fantasztikus sorozatát. A fiúk december 16 óta nem tudnak veszíteni. Két negatív sorozatot is Pécsen hagytunk. A felnőttek eddig még nem tudtak idegenben nyerni, a juniorok pedig még nem nyertek mérkőzést. Óriási bravúr, hogy ezt Pécsen tudták megtenni. A junior csapat Jakab László edző irányításával 34-30 arányban múlták felül a hazaiakat.

A felnőtt csapat jegyzőkönyve :

PÉCSI VSE – CEGLÉDI KKSE 28–29 (16–15)

CEGLÉD: Iglesias – POCSAI 5, MEKARU 9 (2), Bíró 4, Dengi 1, Lepsényi 3, Varga P. 1. Cs: BARTUCZ (kapus), DOBÓ 5, Antal Sz., Tóth N., Savon, Takács B., Hódi 1. Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–3. 15. p.: 8–5. 24. p.: 13–10. 41. p.: 20–20. 46. p.: 24–22. 54. p.: 25–28

Kiállítások: 4, ill. 8 perc

Hétméteresek: 5/5, ill. 2/2

Kökény István: – A második félidő hajrájában korábban is eldönthettük volna a mérkőzést, de a sokgólos meccsen így is nagyon fontos győzelmet arattunk.