A K&H Férfi Kézilabda Liga 23.fordulójában szombaton Gyöngyösön lépett pályára a Ceglédi KK SE, ahol két góllal alul maradtak a házigazdákkal szemben. A Nemzeti Sport tudósítása:

B.BRAUN GYÖNGYÖS–CEGLÉDI KKSE 29–27 (14–14)

Gyöngyös, 800 néző. V: Kékes Cs., Kékes P.

GYÖNGYÖS: Hudák – Ménfői 3, Rodolfo, Debreczeni, Koller 1, BALI 5, KOVACSICS 3. Csere:TAMÁSI (kapus), NAGY B. 8 (2), MARCZINKÓ 6, Juhász K., Jovetics 1, Sándor Á. 1, Nigrinyi 1. Edző: Debre Viktor

CEGLÉD: Bősz – Országh 3, PERISICS 5 (3), BÍRÓ 3, GRBOVICS 9, Borsos 1, LEPSÉNYI 6. Csere: Abramovics (kapus), Sipeki, Kun, Hódi, Megyeri, Müller. Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3. 12. p.: 5–6. 18. p.: 7–9. 24. p.: 9–10. 36. p.: 15–14. 42. p.: 20–17. 48. p.: 24–19. 54. p.: 26–23

Kiállítások: 14, ill. 12 perc

Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3

Debre Viktor: – Jobb csapat a Cegléd annál, mint amit a tabella mutat. Nagyon meg kellett szenvednünk a győzelemért. A második félidőben volt egy időszak, amikor ötgólos előnyt szereztünk, de ebből is visszajöttek a vendégek.

Kökény István: – Megtizedelt csapatom jól küzdött, a második félidő közepét leszámítva egyenrangú ellenfelei voltunk a hazaiaknak.