A Ceglédi KKSE az NB I  férfi kézilabda bajnokság 15. fordulójában Tatabányán lépett pályára.  A papírforma szerint a házigazda tűnt esélyesnek. Varga Péter  mérkőzés előtti véleménye szerint nincs jó passzban a Tatabánya, sok a sérültjük, mégis nagy bravúr lenne  a ceglédi győzelem.

-A félidei 16-16 után még vezettünk egy góllal, de ezután a játékvezetők túl keményen ítélték meg a szabálytalanságainkat és sorra adták a kétperces kiállításokat. A sorozatos emberhátrányok alatt a hazaiak 6 góllal elhúztak, amit már nem tudtunk ledolgozni. A második félidőben 8 kiállításunk volt…

-Varga Péter-

Grundfos Tatabánya KC  – Ceglédi KKSE    35 –  26 ( 16 – 16 )

Ceglédi gólok : Tóth 1 , Savon 3 , Hódi 3, Mekaru 7 , Lepsényi 3 , Takács 3, Pocsai 1, Bíró 3, Benke 2