A férfi kézilabda NB I. 22. fordulójában szerdán este Komlón lépett pályára a Ceglédi KK SE. A Nemzeti Sport tudósítása:

SPORT36-KOMLÓ–CEGLÉDI KKSE 27–25 (12–16)

Komló, zárt kapuk mögött. V: Horváth P., Marton B.

KOMLÓ: Granic – SZUNAJKO F. 7, Jóga 1, Balázs S. 1, Grünfelder, Jerkovic 2, Hoffmann 1
Csere: Djurdjevics (kapus), Vaskó, Oláh T. 1, Takács B. 2, MELNYICSUK 9 (9), Zobec 3
Edző: Kilvinger Bálint

CEGLÉD: KRÁNITZ – GYENE 9 (3), JUHÁSZ K. 3, Németh B., Spekhardt 3, Vranac 3, Szepesi I. 2
Csere: Tamási (kapus), Kiss R. 3, Zakics, MAZÁK 1, Kállai 1, Peszeki, Teleki
Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–4. 10. p.: 4–7. 15. p.: 6–9. 20. p.: 8–12. 25. p.: 10–14. 35. p.: 17–16. 40. p.: 19–19. 45. p.: 21–20. 50. p.: 22–22. 55. p.: 24–23

Kiállítások: 14, ill. 8 perc

Hétméteresek: 10/9, ill. 3/3

Kilvinger Bálint: – Rosszul kezdtünk, ez nem fér bele egyetlen csapat ellen sem. A második félidőben viszont nagy akarattal sikerült megszerezni a győzelmet.

Nagy Károly: – Mindent megtettünk, Juhász Karcsi elvesztése azonban megpecsételte sorsunkat. Rutintalan cseréinket a Komló dinamikus játékosai könnyen átjátszották az utolsó percekben.