', 'auto'); ga('set', 'forceSSL', true); ga('send', 'pageview');
  • 1011124569

Látogatók

Web Counter

időjárás

Hőtérkép

3. Sysman Open Karateverseny volt a sporiban

2015.09.26-án harmadik alkalommal került megrendezésre a Sagaku Sportklub által a Sysman Open Nemzetközi Karateverseny Cegléden, a Gál József Sportcsarnokban.

A rendezvény azért is volt fontos, mert a sportolók itt kvalifikálhatták magukat az EB-re. A 123 nevező mindegyike szívvel-lélekkel küzdött, sok magas színvonalú küzdelmet láthattunk.

Eredmények:

KATA

Ifjúsági

Női
I. Pataki Viktória / Pataki
II. Bodó Anita / Tekeres
III. Balázs Panni / Shogun

Férfi
I. Pantelics Bence / Castrum
II. Kránitz Mátyás / Kamikaze
III. Rada Octavian / Románia

Junior

Női
I. Berencsi Tímea / Ezüst Csikó
II. Farkas Angéla

Férfi
I. Szűcs Péter / Shogun
II. Tóth Zoltán / Shogun

U22

Női
I. Magyari Dóra / Victory
II. Bánszki Eszter
III. Jónás Alexa / Shogun

Férfi
I. Rétfalvi Attila / Kisvárda
II. Ludszki Zsolt / Főnix
III. Dávid Csaba

KUMITE

Ifjúsági női

50 kg
I. Vágó Gréta / Bátor
II. Vas Tekla / Renmei
III. Dicsa Dorina / Kalocsa

65 kg
I. Kovács Kata Zsófia / Seishin

+65 kg
I. Görög Bettina / Kamikaze
II. Neuherz Szonja / Kamikaze
III. Tóth Csenge / Harcosok Klubja

Ifjúsági férfi

50 kg
I. Ádám Richárd / Full Contact
II. Kránitz Mátyás / Kamikaze

55 kg
I. Bodnár Norbert / Hajdúszoboszló
II. Popa Dragos / Románia

60 kg
I. Vancsek Dávid / Főnix
II. Kubicza Titusz / Kiai
III. Lenhardt Gergely / Délegyháza

65 kg
I. Iglódi Gergő / Victory
II. Kovácsi Benjámin / Damashi
III. Trencik Nikolas / Seishin

70 kg
I. Pantelics Bence / Castrum
II. Kelemen Balázs / Renmei
III. Körmendi Adrián / Főnix

75 kg
I. Palásti Kristóf / Full Contact
II. Berencsi Csaba / Ezüst Csikó
III. Maioru Sergiu / Románia

+75 kg
I. Dávid Ádám / Derecske
II. Dávid Máté / Derecske
III. Farkas Csaba / Harcosok Klubja

Junior női

65 kg
I. Berencsi Tímea / Ezüst Csikó
II. Vaida Ioana / Románia
III. Farcas Patricia / Románia

Junior férfi

65 kg
I. Budai Attila / Full Contact
II. Papp Dániel / Főnix
III. Dandár Márk / Bátor
III. Kolozsvári Gábor / Full Contact

75 kg
I. Szűcs Péter / Shogun
II. Kovács Ádám / Cs.S.E.
III. Mészáros Zsolt / Victory

+75 kg
I. Sebestyén Miklós / Banzai

U22 női

55 kg
I. Németh Veronika / Castrum
II. Magyari Dóra / Victory

60 kg
I. Kovács Eszter / CS.S.E
II. Seregély Gyöngyi / Rakurai
III. Tóth Zsófia / Yakuzák

U22 férfi

65 kg
Mármarosi Dániel / Siófok
Tóth Dániel / Victory

70 kg
I. Fekete Farkas / Yakuzák
II. Suciu George / Románia
III. Kelemen Máté / Balmaz

80 kg
I. Ujvári Bálint / Nagyatád
II. Ludszky Zsolt / Főnix
III. Rétfalvi Tamás / Kisvárda

85 kg
I. Szudi Ferenc / Karmazin

+85 kg
I. Lizák Richárd / Siófok
II. Kazsamér Richárd / Bátor
III. Turgyán József / Bátor

És végül, de nem utolsó sorban köszönjük a támogatást és a segítséget mindenkinek, akinek része volt benne.

A Sysman Informatikai Zrt. és Bögöthy Árpád támogatása nélkül a verseny nem valósulhatott volna meg.

Támogatók:

Kék-Narancs Panzió
Cegléd Város Önkormányzata

További támogatók, segítők:

Bódi Nikoletta
Bognár Eliza
Bognár Pékség
Fehér József
Jeruska Zsuzsanna
Klementisz Ágnes
Kurucz Péter
Lakatos Vivien
Nagy Attila
Nagy Nilla Borbála
Nagy Nóra Bíborka
Nagy Péter
Raffael Nikoletta
Szűcs Noémi

-Erdődi Mihály-

Sysman open

Hozzászólás