A labdarúgó NB II. 10. fordulójában végre megtört a  jég és a Ceglédi VSE behúzta első győzelmét. A Tiszakécskén megrendezett találkozón Oldal mester hármasával győztük le az egyébként a dobogóért hajtó Soroksárt. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–SOROKSÁR SC 3–2 (2–0)

Tiszakécske, 180 néző. Vezette: Nagy Róbert (Berényi Ákos, Szvetnyik Bence)

CEGLÉD: Mursits – Farkas A., Nánási, Wild, Sigér Á. (Csirmaz, 83.) – Rétyi (Tímári, 70.), G. Bíró, Nyilas, Oldal – Asztalos (Lukács R., 55.), Albert I. Vezetőedző: Nagy Tibor

SOROKSÁR: Steer – Gárdos, Szpirulisz (Pál A., a szünetben), Valencsik, Bor – Huszák, Gyömbér, Tamási Zs. (Lőrinczy, a szünetben) – Orosz, Kundrák, Lakatos I. Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerző: Oldal (11-esből, 1–0) a 29., Oldal (2–0) a 45., Kundrák (2–1) az 51., Gyömbér (11-esből, 2–2) az 57., Oldal (3–2) a 80. percben

Nagy Tibor: – Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Az első félidőben kimondottan jól játszottunk. A másodikban akadtak problémáink, különösen a futómennyiséggel és az agresszivitással.

Lipcsei Péter: – Az első félidei játék miatt én szégyellem magam, mert így nem lehet futballozni. A második játékrészben viszont parádésan játszottunk, sajnos a harmadik gólt egyéni hibából kaptuk, és utána már nem tudtunk felállni. A Cegléd az akaratával vert meg bennünket.