A labdarúgó NB II szombati játéknapján a Ceglédi VSE a Gyirmót csapatát fogadta a Malomtó széli stadionban. Az első tíz percben a középpályán folyt  meddő játék. A Cegléd nem támadott ki, a Gyirmót pedig a félpályánál várta a rohamokat. Ezután a hazaiak sorra dolgozták ki a helyzeteket, de egyszer sem sikerült betalálniuk és ahogy ilyenkor lenni szokott, az ellenfél rövid időn belül kétszer is gólt szerzett, szinte helyzetek nélkül. A második játékrészben is több lehetősége volt a Ceglédnek a gólszerzésre, de akkor úgy tűnt, nincs akkora helyzet, amit értékesíteni tudnának, majd a Gyirmót tovább növelte előnyét. A CVSE nem adta fel két gólt szereztek a hajrában, de az egyenlítésre már nem volt idő.

Ceglédi VSE – Gyirmót FC Győr 2 – 3 ( 0 2 )

Cegléd, 300 néző

Vezette: Botló Béla  ( Iványi István, Máyer Gábor.)

Cegléd: Tóth-Urbán, Albert, Makrai, Pesti, -Koós(Markó), Dóczi, Koncz, Farkas(Kovács), -Majoros, Balog(Laczkó)
GÓLSZERZŐK: Beliczky (0-1) 26. p., Madarász (0-2) 32.p., Bobál (0-3) 69.p., Majoros (1-3) 70.p., Pesti D. (2-3) 93.p.
SZABÓ ISTVÁN: – Nagyon nehéz ilyen mérkőzés után higgadtan értékelni. A 28. percig három ajtó ablak helyzetet hagytunk ki, amikor az ellenfélnek egy sem volt. Gratulálok a Gyirmótnak, mert az adandó lehetőségeiket kihasználták, mi pedig nem. Szoros mérkőzést játszottunk, amiből merítenünk kell a továbbiakhoz. A csapat ma nagyon oda tette magát, de a helyzeteket be kell rúgni…
SISA TIBOR a Gyirmót vezetőedzője: – Várhatóan nagy csörte volt, ahogy számítottunk rá. Tudtuk, hogy az életéért küzd a Cegléd és mindent meg is  tett. Nagy küzdelem volt, de megérdemelten nyertünk. Kár, hogy a végére szorosabb lett.