A labdarúgó NB II. 26. fordulójában a Vasas otthonában lépett pályára először Kecskeméti József irányításával a Ceglédi VSE. A Nemzeti Sport tudósítása:

VASAS–CEGLÉDI VSE 4–1 (1–0)
Illovszky-stadion, 1200 néző. Vezette: Nazsa Tamás (Viszokai László, Kormányos II Gábor)
VASAS: Hermány – Bori, Grúz, Debreceni, Hangya – Vida, Czvitkovics (Gál M., 66.), Berecz – Vass P. (Ádám M., 73.), Ferenczi I., Lázok (Görgényi, a szünetben).
CEGLÉDI VSE: Tóth Z. – Farkas I., Albert I. (Vattai, 57.), Makrai, Pesti – Dóczi – Koós, Balog M., Koncz, Majoros (Kovács D., 57.) – Kormos (Laczkó M., 71.).
GÓLSZERZŐ: Vass P. (1–0) a 15., Debreceni (2–0) a 48., Ferenczi I. (3–0) az 52., Kormos (3–1) az 55., Görgényi (4–1) a 91. percben
KIÁLLÍTVA: Hangya (gólhelyzetben buktatta Majorost) a 37. percben
SZANYÓ KÁROLY, a Vasas vezetőedzője: – Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, mert a harminchetedik percben emberhátrányba kerültünk, igaz ennek ellenére jelentős fölényt harcoltunk ki. Tíz emberrel játszva nagyobb különbségű győzelmet is arathattunk volna.

KECSKEMÉTI JÓZSEF, a Cegléd vezetőedzője: – Érthetetlen, hogy a korán kapott emberelőny bennünket zavart meg, pedig elkaphattuk volna a Vasast. Egyébként szívből kívánom, hogy most már nyerjék meg a bajnokságot.