U-21 : Ceglédi VSE – Tabáni Spartacus 3-4

Gólszerzők: Laczkó (2), Alex

Kecskeméti József edző: A hazai veretlenségünk is oda. Nem vagyunk, hogy is lehetnénk olyan szinten, mint az ARANYCSAPAT? De lassan azt a taktikát kell, hogy kövessük. Többet rúgtak, mint amit hátul beszedtek. Immár harmadik hete bohózatba illő hibákat vétünk a saját büntető területünk környékén, borzasztó gólképes a védelmünk. Ki kell javítanunk a hibákat. Szerdán jön a következő meccs. Megkérem a sofőrt, hogy parkoljon le az ötösünkön belül.

U-17 : Ceglédi VSE – Tabáni Spartacus 2-3

Gólszerzők: Pataki, Széman

Kurucsai Milán edző: Az első félidő jól sikerült, a másodikat rossz felfogásban játszotta a csapat és ebből tanulni kell a jövőt illetően. Szép dolog lett volna legyőzni ezt a csapatot.

U-15 :REAC Sportiskola SE – Ceglédi VSE 6-0

Farkas János edző: Sajnos a mai mérkőzésen kevés esélyünk volt még a pontszerzéshez is. Nagyon jó csapattal találtuk szembe magunkat!

U-14 :REAC Sportiskola SE – Ceglédi VSE 3-0

Széchenyi Márton edző: Az első félidőben sokáig törte a kapu a hátunkat, de kitartottunk, végül egy kamu büntetőt megítélve segítette bíró sporttársunk a hazaiakat. A második félidőben azonban mi voltunk aktívabbak az ellenfél mintha azt gondolta volna, hogy a ceglédi csapat megadja magát hátrányban. Nem így történt, sikerült a középpályán birtokolni a labdát és helyzetekig is eljutottunk, azonban Zsemlye négy hetes kihagyása meglátszott az utolsó érintésein. Összességében elégedett vagyok, küzdöttünk mint az oroszlánok, a második és harmadik gólt az utolsó pillanatokban kaptuk, amikor az én kérésemre teljesen kinyíltunk, mindent megtettünk az egyenlítés érdekében.

Leány U-15 korosztályú ½ pályás labdarúgó bajnokság Dél-keleti csoport 3. forduló

Ceglédi VSE Gepárdok – Szeged AK Boszorkányok 2-0, Ceglédi VSE Gepárdok – Szolnoki MÁV 3-1, Ceglédi VSE Gepárdok – Békéscsaba 1912 Előre  1-0, Ceglédi VSE Gepárdok – Gyulai Amazonok 0-2

A csapat tagjai és gólszerzői: Mándity dorina, Laczkó Georgina, Bíró Angéla, Takács Réka, Kovács Odett, Barna Gabriella, Csíszár Júlia (1), Gulyás Maja (3), Jakab Bianka, Horváth Boglárka, Kelemen Vivien, Gábor Boglárka, edző: Kecseméti József

OTP Bank Bozsik Program   U 13 Megyei Kiemelt Torna – Cegléd

A Megyei Kiemelt Torna 3. fordulójában ismét Cegléden léptek pályára a csapatok. A hazai rendezésű tornán csapatunk valamennyi ellenfelét legyőzte.

Ceglédi VSE – Dunakeszi Kinizsi 3-0, Ceglédi VSE – Gödöllői SK 2-0, Ceglédi VSE – Liver 3 és FC 1-0, Ceglédi VSE – Veresegyházi VSK 1-0, Ceglédi VSE – Dunakanyar SE 3-0

A csapat tagjai és gólszerzői: Abdel Magid Iván, Klemenc Gergő, Tóth Levente, Kuthy Gergely (1), Horváth Dániel (6) (a csapat legjobbja), Orlov Szabolcs, Benke Szabolcs, Bodzsár Márkó, Kelemen Dominik (1), Jaziniczky Bence (1), Kartali Kristóf, Juhász András, edző: Ványi Zsolt

OTP Bank Bozsik program  U-11 Megyei Kiemelt Torna – Cegléd

A Megyei Kiemelt Torna 3. fordulójában ismét Cegléden léptek pályára a csapatok. A hazai rendezésű tornán csapatunknak 1 győzelem és 4 vereség lett a mérlege.

A csapat tagjai és gólszerzői: Szabó Kevin, Király Etele, Borics Gergő (2), Szabó Gergő (1), Atkári Bence, Paulovics Gábor (1) (a csapat legjobbja), Sárik Kristóf, Baranyi Tibor (1), Tóth Marcell (1(, Hrabovszki Levente, edző Fehér Csaba

MLSZ OTP Bank Bozsik Program U-13 Alközponti Torna – Cegléd

Az U-13 korcsoport harmadik alközponti fordulóját Cegléden rendeztük meg. A tornán a házigazda U12 korosztályú csapatunk két győzelem és két vereséggel 50 %-os teljesítményt ért el az egy évvel idősebb társaik között.

Ceglédi VSE – Ceglédbercel 4-1, Ceglédi VSE – Nagykőrös 0-4, Ceglédi VSE – Törteli KSK 3-0, Ceglédi VSE – Abony KID FC 0-3

A csapat tagjai és gólszerzői: Gulyás Kornél, Schwarcz Dániel, Bodzsár Márkó, Kovács Kristóf, Máté Szabolcs (1), Nagy Márton, Oldal Zoltán (4), Pálfalvi Márton, Török Gergő, Széll Máté,  Ungureán Zsombor (a csapat legjobb játékosa), Ványi Zsombor (1), Csepregi Tamás, Máté Marcell, edző: Ványi Zsolt

MLSZ OTP Bank Bozsik Program U-11 Alközponti Torna – Cegléd

Az U-11 korcsoport harmadik alközponti fordulóját ismét Cegléden rendeztük meg ragyogó napsütésben. Sajnos az eredmények nem sikerültek olyan szépre, mint az időjárás.

Ceglédi VSE U10 – Nagykőrös U10 0-3 és 1-2, Ceglédi VSE U10 – Abony KID FC U10 1-3 és 0-3, Abony KID FC U10 – Nagykőrös U10 0-3 és 1-2

A ceglédi csapat tagjai és gólszerzői: Gavaldik Balázs, Farkas Dorina (1) (a csapat legjobb játékosa), Gál Dominik (1), Plangár Gábor , Kecskeméti Ádám, Klemenc Adrienn, Kovács Gellért, Hegedűs Zoltán, Palásti Bence (1), edző: Klemenc Attila