Taksony – Ceglédi VSE 2:5

Cegléd: Gavaldik, Mocsári, Csepregi, Szabó, Pintér, Ványi, Baranyi, Hrabovszki, Borics, Fajkó, Medve, Cserék: Rimóczi, Fülöp, Oláh, Szaniszló, Strázsi

Ceglédi gól: Fajkó 2, Medve, Hrabovszki, öngól

Jók: Szabó, Pintér, Ványi, Fajkó

Farkas János edző: – Remek első félidőt produkáltunk úgy, hogy a héten begyakoroltunk egy másik játékrendszert és a fiúk maximálisan véghezvitték. De jött a második félidő, két óriási egyéni hiba és teljesen úrrá lett a káosz a csapaton. A jövőben ezt tudni kell kezelni annak a csapatnak akinek merész álmaik vannak. Az első félidei játékhoz gratulálok a csapatnak.

U14

Taksony – Ceglédi VSE 0:13

Cegléd: – Rimóczi, Paulovics, Tóth, Kriss, Szaniszló, Fömötör, Kovács, Barna, Persa, Valkai, Gál, Cserék: Gavaldik, Csendes, Szegedi, Plangár

Gól: Valkai 4, Kovács 3, Persa 2, Barna, Tóth, Csendes 2

Jók: Szaniszló, Kovács, Valkai, Szegedi

Farkas János edző: – Kijavítottuk a múltheti csorbát. A mai mérkőzésen a helyzetkihasználást gyakorolhattuk, amin van bőven javítani valónk, mert nagyon sok ziccert rontottunk, aminek az oka, hogy nem koncentrálunk eléggé.

U12

Csoportmérkőzések:
Ceglédi VSE – Nagykőrösi Kinizsi 0:0
Ceglédi VSE – Törteli KSK  6:3

Döntő:
Ceglédi VSE – Tápiógyörgye 0:0 (Büntetőkkel: 1:3)

Cegléd: Balogh Krisztofer, Békési Bulcsú, Bihal Gergő, Hornyik Dominik, Horváth Kristóf, Juhász Kristóf, Molnár Csaba, Nagy Boldizsár, Szűcs Ákos, Tamás Zalán, Velkey Paul

Ceglédi gól: Velkey Paul (6), Bihal Gergő

Szepes Richárd edző: – A vasárnapi U13-as Bozsik tornán vettünk részt a hétvégén. Az első meccs gyengébb játéka után összeszedték magukat a srácok és többször mutatós játékkal, szépségdíjas gólokkal döntőbe jutottak, ahol csak a döntetlen utáni büntetőpárbajban maradtunk alul a Tápiógyörgye ellen.

Ceglédi VSE U11 – Dafc Szeged  4-1
Gól: Márok B. (2), Eszes M., Lisóczki H.

Döntőben:
Ceglédi VSE U11 – Szeged SC  3-1
Gól: Lisóczki H., Tóth O. (2)

Cegléd: Répás Levente, Gigor László, Révész Máté, Jankovics Ákos, Kádár Zalán, Tóth Olivér, Eszes Martin, Lisóczki Hunor, Sinka Martin, Márok Benedek, Bujáki Botond, Kósik Tamás

Kecskeméti József edző: – Borzasztó hosszú utazás után érkeztünk meg a Szerb határhoz közeli településre. Álmos kezdés után kifejezetten jól játszva hozták a csoportmeccseket a gyerekek. A döntőre a csapat és az őket elkísérő szülők is elérték a kellő hőfokot, így három remi után végre sikerült, teljesen megérdemelten legyőzni az egyébként nagyon erős csapatot alkotó, férfias focit játszó szegedieket. Így a második tornát is a ceglédi csapat nyerte meg.

U9-es korosztály

Eredmények:

Szilády RFC – Ceglédi VSE  2 : 5
Gloriett SE – Ceglédi VSE   4 : 3

Cegléd: Spindelbauer Máté,  Negoita Alex, Petró Barnabás, Pnishi León, Meggyesi Máté, Hegedűs Áron, Gábor Artúr Krisztián, Mózes Máté, Banai Roland

Edző: Kemenes György
Megbízott asszisztens: Gábor Artúr

Kemenes György edző. – Jól sikerült a bemutatkozás csapatunknak a Kölyök Ligában.  A 2×20 perces mérkőzéseken 80 perc alatt 8 gólt lőttünk 6 ellenében, ami egy győzelemre és egy nagyon szoros vereségre volt elég. A csapat gólgyárosa ma Banai Roland volt, aki 7 gólt vállalt, míg a nyolcadikat Petró Barnabás szerezte.