A labdarúgó NB II 12. fordulójában vasárnap a Kozármislenyt fogadta a Krecska János személyében új edzővel felálló Ceglédi VSE. Fordulatos és izgalmas mérkőzést láthattak a szurkolók. A Cegléd Peres góljával vezetett a 49. percig, amikor Albert I. kiállításával emberhátrányba kerültek a hazaiak és tizenegyesből egyenlített a Kozármisleny. A vendégek átvették a vezetést a 68. percben, de a tíz emberrel játszó CVSE Nánási góljával egyenlíteni tudott a 91. percben. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–KOZÁRMISLENY 2–2 (1–0)

Albertirsa, 350 néző. Vezette: Bogár Gergő (Berettyán Péter, Horváth Róbert)

CEGLÉD: Horváth G. – Wild (Nánási, 83.), Albert I., Farkas V., Valkovszki – Makrai L. 3, Asztalos (Markó, 19.) – Peres, Albert Á., Pozsár (Csordás Sz., 71.) – Szabó V. Megbízott edző:Krecska János

KOZÁRMISLENY: Helesfay – Gubacsi (Pajor –, 67.), Lantos, Racskó, Kocsis A. – (Kirchner, 64.), Nagy E. – Beke, Nagy M. (Tóth M., 78.), Szinanovics – Városi. Vezetőedző: Kovács Zoltán

Gólszerző: Peres (1–0) a 36., Nagy M. (11-esből, 1–1) a 49., Nagy M. (1–2) a 68., Nánási (2–2)a 91. percben

Kiállítva: Albert I., a 48. percben

Krecska János: – Helyzetünkben csak a legjobb az elég jó! Ez a teljesítmény még nem az volt! A mérkőzésen történtekből kiindulva elégedettek lehetünk az egy ponttal.

Kovács Zoltán: – Egy megnyert mérkőzést hoztunk döntetlenre. A kiállítás után több lehetőségünk volt a meccs eldöntésére. Sajnos az utolsó passzoknál rossz döntéseket hoztunk, és ez két pontunkba került.