A labdarúgó NB II 33. fordulójában szerdán Budafokon lépett pályára a Ceglédi VSE, ahonnan pont nélkül tért haza a csapat. A Nemzeti Sport tudósítása:

BUDAFOKI MTE–CEGLÉDI VSE 2–1 (2–0)

Promontor utca, 500 néző. Vezette: Szilasi Szabolcs (Lémon Oszkár, Mohos Milán)

BUDAFOK: Szabó B. – Margitics, Csizmadia Cs., Khiesz, Forgács P. – Kovács D. (Veszelinov, 76.), Vass M., Vankó (Fekete M., 78.), Kercsó – Ihrig-Farkas (Gubacsi, 60.), Kokenszky. Vezetőedző: Tóth Bálint

CEGLÉD: Mursits – Wild, Albert I., Preklet, Farkas A. – G. Bíró (Nánási, 69.), Hujber (Kerekes K., a szünetben), Nyilas – Damásdi, Asztalos (Sándor I., 78.), Szilágyi P. Vezetőedző: Klausz László

Gólszerző: Kovács D. (1–0) a 15., Kovács D. (2–0) a 45., Damásdi (2–1) az 54. percben

Tóth Bálint: – Fantasztikusan küzdöttünk, és megérdemelten nyertünk. Döntő volt, hogy jobban akartuk a győzelmet, amely ha nehezen is, de sikerült.

Klausz László: – Az első félidőben a semmiből kaptuk az első gólt, és sajnos a Budafok később is betalált. A második játékrészben csak futottunk az eredmény után, erőnkből csak a szépítésre futotta.