A labdarúgó NB II. 12. fordulójában vasárnap a Ceglédi VSE ideiglenes otthonában Tiszakécskén fogadta a Kazincbarcikát. A Cegléd megszerezte a vezetést, de a vendégek a második játékrészben fordítani tudtak. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–KAZINCBARCIKAI SC 1–3 (1–1)

Tiszakécske, Városi Sportcentrum, 150 néző. Vezette: Dolnegó Bálint (Kormányos II Gábor, Horváth Zoltán)

CEGLÉD: Mursits – Farkas A., Nánási, Wild, Preklet – Albert I., Nyilas, Ágoston D. (Nagy T., 68.), Rétyi – Oldal (Asztalos, a szünetben), Csirmaz (Kitl K., 67.). Vezetőedző: Nagy Tibor

KAZINCBARCIKA: Somodi – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Toma (Kovács O., a szünetben), Oltean, Krausz, Kanalos (Gábor, 34.) – Tóth L., Lukács R. (Belényesi Cs., 67.). Vezetőedző: Gálhidi György

Gólszerző: Oldal (11-esből, 1–0) a 11., Lukács R. (11-esből, 1–1) a 38., Lukács R. (1–2) a 48., Tóth L. (1–3) a 78. percben

Nagy Tibor: – Ilyen óvodás gólokat nem lehet kapni az NB II-ben, így hétről hétre tönkretesszük a saját munkánkat. Amíg ezen nem vagyunk képesek változtatni, nem lesz eredmény.

Gálhidi György: – Gyengén kezdtünk, de a kapott gól után rendeztük sorainkat, és három gólt is szereztünk. Az összkép alapján megérdemelten szereztük meg a három pontot.