A Vasas vitte be az utolsó ütést a Ceglédi VSE-nek a labdarúgó NB II utolsó előtti fordulójában. A Zsengellér Gyula Sporttelepen megrendezett találkozón a vendégek a 89.percben szerezték meg győztes találatukat és mivel riválisunk a Balmazújváros nyerni tudott Budafokon, az utolsó forduló eredményeitől függetlenül a CVSE a harmadik kieső a Mosonmagyaróvár és a Monor mellett. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–VASAS 1–2 (0–0)

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep, 680 néző. Vezette: Radványi Ádám (Varga Zsolt, Márkus Péter)

CEGLÉD: Mursits – Kárász, Preklet, Farkas A., Fejes J. – Pallagi (Szilágyi P., 70.), Sigér Á., Varjas Z.– Csirmaz (Lukács R., 88.), Olasz, Földi B. (Rétyi T., 73.). Vezetőedző: Schőn László

VASAS: Bese B. – Hinora, Szilágyi Z., Tóth B., Lakatos Cs. (Kovács M., 70.) – Szatmári L., Szivacski, Hajdú Á. – Birtalan, Balajti, Király B. (Borbély, 77.). Vezetőedző: Szanyó Károly

Gólszerző: Balajti (0–1) a 64., Olasz (11-esből, 1–1) a 88., Birtalan (1–2) a 89. percben

Schőn László: – Köszönöm a csapatnak ezt a hozzáállást. Mindent megtettünk az életben maradásért.

Szanyó Károly: – Küzdelmes mérkőzésen nyertünk. Egyértelmű célunk a harmadik hely megszerzése.