A labdarúgó NB II. szombati játéknapján a Gyirmót Fc. Győr lépett pályára Cegléden a Malomtószélen. A Nemzeti Sport beszámolója a mérkőzésről :

Az utóbbi hetekben parádés formában kerülő Gyirmót kiegyenlített első félidőt játszott a Cegléddel idegenben, Magasföldi József szabadrúgásgóljával mégis megszerezte a vezetést. A vendéglátók előtt adódtak nagyobb helyzetek az első 45 percben, de csak kapufáig jutottak.

CEGLÉDI VSE–GYIRMÓT FC GYŐR 0–4 (0–1)

Cegléd, 400 néző. Vezette: Fábián Mihály (Kelemen Attila, Pápai Zoltán)
CEGLÉDI VSE: Miski – Markó, Miklósvári, Makrai, Pesti – Koncz (Horváth S., 70.) – Koós (Tiszta K., 81.), Kenderes, Erős R. (Rebrik, a szünetben), Szabó D. – Kormos
GYIRMÓT FC GYŐR: Somogyi – Hajba, Balog Z., Lázár P., Farkas Márk – Papp K., Madarász – Cseri T., Magasföldi (Sós, 77.), Kovács D. (Beliczky, 53.) – Oross (Andorka, 83.)
Gólszerző: Magasföldi (0–1) a 23., Madarász (0–2) az 57., Hajba (0–3) a 66., Beliczky (0–4) a 92. percben
SZABÓ ISTVÁN, a Cegléd vezetőedzője: – Tisztességesen küzdöttünk, és a nagy különbségű vereség ellenére emelt fővel jöhettünk le a pályáról. Sajnos csak a helyzetek kialakításáig jutottunk, gólt azokból nem tudtunk szerezni. Megérdemelten nyertek a gyirmótiak.
SISA TIBOR, a Gyirmót vezetőedzője: – Örülök, hogy ismét megdicsérhetem a csapatot, mert nagyon fegyelmezetten, átgondoltan játszottak tanítványaim, és arattak biztos győzelmet az életéért küzdő csapat otthonában.