A labdarúgó NB II 8. fordulójában Siófokon lépett pályára a Ceglédi VSE. A Cegléd 1-0 után átvette a vezetést, majd három gólt kapva, köztük két szerencsétlen öngóllal, elvesztették a mérkőzést. A Nemzeti Sport tudósítása:

SIÓFOK–CEGLÉDI VSE 4–2 (1–1)

Siófok, 300 néző. Vezette: Berényi Tamás (Aradi József, Kis Zoltán)

SIÓFOK: Tajti – Tamaskó, Szalai V., Czingráber, Farkas N. – Futó, Elek B. (Berde, 90.) – Kozma, Petneházi (Gál M., 83.), Gréczi – Berki. Vezetőedző: Goran Kopunovics

CEGLÉD: Horváth G. – Wild, Albert I., Nánási, Makrai L. – Csordás Sz. (Tóth L., 75.), Popovics, Albert Á., Valkovszki – Peres, Szabó V. (Pozsár, a szünetben). Vezetőedző: Varga Attila

Gólszerző: Kozma R. (1–0) a 22., Makrai L. (1–1) a 40., Csordás Sz. (1–2) a 48., Horváth G. (öngól, 2–2) az 51., Futó (3–2) a 68., Nánási (öngól, 4–2) a 85. percben

MESTERMÉRLEG

Goran Kopunovics: – Három egymást követő vereség után rendkívül fontos volt számunkra ez a győzelem. Jól játszottunk, négy gólt is szereztünk, de azért néha megjártam a poklot is.

Varga Attila: – Fogalmam sincs mi történt a vezetésünknél. Padlón volt a Siófok, de amit labdarúgás címén bemutattunk, az a sport megalázása volt. Elnézést kérek, rendkívül szégyellem magam.

Varga Attila nyilatkozata A Ceglédi VSE labdarúgás oldalán:  – Mikor már kezünkben volt a mérkőzés és 2-1-re vezettünk, padlón volt a Siófok. De onnantól kezdve nem tudom mi történt, nagyon-nagyon megaláztuk ezt a gyönyörű szép sportágat, azzal a játékkal, amit mi futball gyanánt bemutattunk ezen a mérkőzésen a második gólunkat követően. Onnantól kezdve a végéig egyértelműen a mérkőzés, illetve a futball megalázása volt. Rajtunk röhögött mindenki Siófokon. Burleszkbe illő hibákat követnek el a fiatalok. Amíg ezt nem tudjuk kiküszöbölni, addig sajnos zuhanunk a kiesés felé.