Hét forduló után is nyeretlen maradt a Ceglédi VSE a labdarúgó NB II-ben, pedig vasárnap Balmazújvárosban a 95. percben még vezettünk 2-1-re, amikor Radványi játékvezető erősen vitatott szituációban ítélt büntetőt a hazaiak javára. A Nemzeti Sport tudósítása:

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ–CEGLÉDI VSE 2–2 (1–1)

Balmazújváros, 800 néző. Vezette: Radványi Ádám (Horváth Zoltán, Bertalan Dávid)

BALMAZÚJVÁROS: Szécsi – Szalai A., Papucsek, Jagodics B., Farkas N. – Peres (Harsányi, 70.), Peszmeg (Zádori, 77.), Erdei, Óvári, Berki I. – Bíró Á. (Kamarás, 70.). Vezetőedző: Horváth Ferenc

CEGLÉD: Mursits – Wild, Nánási, Preklet, Farkas A. – Bíró G. – Lukács R., Albert I., Nyilas – Asztalos (Tímári, 68.), Réti (Kitl K., 88.). Vezetőedző: Klausz László

Gólszerző: Nyilas (0–1) a 6., Szalai A. (1–1) a 44., Albert I. (1–2) a 75., Papucsek (11-esből, 2–2) a 95. percben

Horváth Ferenc: – Ha Petőfi nyelvén fogalmaznék, akkor füstbe ment terv, de komolyra fordítva a szót: az utolsó percben a sírból mentettünk pontot.

Klausz László: – Az idegenben szerzett pontnak örülök, végre a bírók is külföldi színvonalon hagyták játszani a csapatot…