U-19

Ceglédi VSE – Salgótarjáni BTC 15-0

Gólszerzők : Balog (4), Simon (3), Hazafi (3), Széman (2), Czagány, Angyal, Faragó

Jók: Jakab, G. Bíró, Simon, Balog, Czagány, Czeróczki, Hazafi

Kecskeméti József edző: Szakmailag nem tudom értékelni ezt a mérkőzést….

U-17

Gólszerzők: Szlezák (5), Boros (2), Hazafi (2), Cseh (2), Patonai, Klément, Katona, Krajcz

Farkas János: Hoztuk a kötelező győzelmet. Gratulálok a csapatnak a hozzáálláshoz. Végre úgy játszottak a srácok, ahogy azt én szeretném.

U-15

Dunaújváros PASE – Ceglédi VSE 4-3

Gólszerzők: Menich (2), Bognár

Széchenyi Márton edző: Remek színészi képességeink elhitették az ellenféllel, hogy mi nem is akarunk focizni. 18 perc alatt így engedtünk hármat, majd mikor már a dunaújvárosiak úgy érezték meg van a meccs, a 23.-31. perc között, 8 perc alatt kiegyenlítettünk. Őrült egy félidő volt! Sajnos csere nélkül elfáradtunk és kaptunk egy akciógólt. Sebaj, közel álltunk a pontszerzéshez. Jól küzdöttek a fiúk. Kiemelem Oláh, Menich és Bognár mezőnymunkáját, valamint Tar Misi kapusunkat, aki ma is bravúrozott.

U-14

Dunaújváros PASE – Ceglédi VSE 0-4

Gólszerzők: Zsemlye (2), Jaziniczky, Tóth Roland

Jók: az egész csapat, ill. Tóth és Zsemlye a mezőny legjobbjai
Pintér István edző: Összességében fölényben és magabiztosan játszottunk, az első és a második félidőben is 2-2 gólt szereztünk, megvan az újabb három pont!

U13

A Bozsik Program őszi negyedik fordulóját Dunaharasztin rendezték meg, ahol csapatunk három győzelem egy döntetlen és egy vereség eredményt ért el. Négy forduló után mérlegük tizenhárom győzelem, négy döntetlen és két vereség, 31 rúgott és 8 kapott gól.

Eredmények:

Ceglédi VSE – Dabas 3-1

Ceglédi VSE – Liver FC Budaőrs 1-2

Ceglédi VSE – Budakeszi 5-0

Ceglédi VSE – Szigetszentmiklós 1-0, Ceglédi VSE – Dunaharaszti 0-0

A csapat tagjai és gólszerzői: Schwarcz Dániel, Ecseri Ákos, Mocsári Keve, Ságodi Levente, Máté Szabolcs (1),  Pintér Balázs, Széll Máté, Ványi Zsombor (2), Csepregi Tamás, Kartali Kristóf (1), Horváth Dániel (4)(legjobb ceglédi játékos), Benke Szabolcs (1), Kovács Kristóf (1), Török Gergő, Edző: Ványi Zsolt

U-11

A Bozsik Program őszi negyedik fordulóját Dunaharasztin rendezték meg, ahol csapatunk nagyon rossz napot fogott ki, négy vereség és egy győzelem volt a teljesítmény. Négy forduló után tizenegy győzelem, két döntetlen, hat vereség, 39 rúgott és 24 kapott gól a mérlegünk.

Eredmények:

Ceglédi VSE – FC Dabas 0-1

Ceglédi VSE – Szigetszentmiklós 2-3

Ceglédi VSE – Dunaharaszti 4-0

Ceglédi VSE – Budakeszi 0-3

Ceglédi VSE – Liver Budaőrs 1-2

Csapat tagjai és gólszerzői: Gavaldik Balázs, Takács Botond (3), Klemenc Adrienn, Rimóczi János, Takács Péter (4)(a csapat legjobbja), Dávid Patrik, Plangár Gábor, Zakar Krisztián, Kecskeméti Ádám, edző: Klemenc Attila