A férfi kézilabda NB I őszi záró fordulójában pénteken este a Ceglédi KK SE hazai pályán fogadta a Budakalászt. Hullámzó játék és nagy küzdelem mellett felváltva vezettek a csapatok. A szokásosnál több gólt kapott átlövésből a Cegléd, sajnos a kapusainknak ma nem ment úgy, mint máskor. A támadásainkban is sok volt a technikai hiba, ráadásul azok mindig döntő pillanatokban estek meg. Nagyon hiányzott a hazai szurkolók megszokott hangulat teremtése is. Igaz, az ötvenedik perc környékén, amikor öt gólos hátrány után újra meccsbe jött a Ceglédi KK SE végre zúgott a hajrá Cegléd, de már nem sikerült megfordítani az eredményt.

CEGLÉDI KK SE – BUDAKALÁSZ  26 – 30 (15–15)

CEGLÉD: Pallag – Lászlai 3(1), JUHÁSZ 5, Borsos 3, Dávid, Radovic 3, Perisic 5
Csere: Mojsilov (kapus), Radnic 3, SZABÓ B. 3, Megyeri, Tóth K., Hódi 1, Müller, Edző: Nagy Károly

BUDAKALÁSZ: Váczi – Bohács 4, NAGY B. 10, Koncz 3, Mazák, REZNICEK 6(1), Tóth Á. 4
Csere: Boros (kapus), Czina, Leimeter 1, Nemes 1, Sutka ,Sinkovits 1, Edző: Forgács Gyula

Cegléd, 600 néző. V: Hargitai, Markó

Az eredmény alakulása. 4. perc: 2-2, 8. p.: 2-5, 16. p.: 8–8, 23. p.: 11–11, 27.p.: 14-12, 42. p.: 20-23, 46. p.: 20-25, 52. p.: 25-26

Kiállítások: 16, ill. 12 perc

Hétméteresek: 4/1, ill. 2/1