Az eredetileg a 3. fordulóra kiírt Telekom Veszprém-Ceglédi KK SE mérkőzés pályaválasztói jog csere miatt 14-én kedden került megrendezésre.  A Veszprém Arénában pályára lépő Cegléd nem vallott szégyent, sőt, negyvenkét percig még meccsben is volt a sztárokkal teletűzdelt vendéglátójával szemben, akik egy 13-4-es végjátékkal helyreállították a világ rendjét.

TELEKOM VESZPRÉM–CEGLÉDI KKSE 34–22 (15–12)

Veszprém, 900 néző. V: B. Pech K., Vágvölgyi M.

VESZPRÉM: Borbély – Gajic 7 (1), Gulyás 2, Blagotinsek 7, Chema Rodríguez, Terzic, Iváncsik 1.

Csere: Pálmarsson 2, Kopljar, Milasevic 2 (1), Molnár 5, Szakály 2, Szeitl 3, Szita 2, Ligetvári 1. Edző: Xavier Sabaté

CEGLÉD: Bősz – Megyeri 1, Radovic 2, Tóth, Grbovic 3, Andelic 6, Lászlai 2. Csere: Mojsilov (kapus), Hódi 3, Szabó, Gidai, Fiar 2, Perisic, Dr. Bíró 3, Dávid. Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 11. perc: 4–6. 23. p.: 10–8. 34. p.: 18–13. 45. p.: 26–18

Kiállítások: 10, ill. 2 perc

Hétméteresek: 6/2 ill. 1/0

Xavier Sabaté: – Az első félidőben jól játszott a Cegléd. Sok fiatal játszott nálunk, most van rá lehetőségük. Nagyon örülök neki, mert szeretek velük dolgozni. Az utolsó két mérkőzésen az utolsó 15 perceket már ők játszották. Magas szinten játszottak, nagyon kemény másfél évet dolgoztunk együtt. Most már száz százalékig a jövőre koncentrálunk.

Nagy Károly: – Nehéz helyzetben érkeztünk, a balátlövőink sérültek, az iránytót műtötték, a beálló többhetes kihagyás után játszott. Mindenki lehetőséget kapott, adtunk lehetőséget a fiataloknak, tisztesen helytálltunk, de a szakmaiságba nem mennék bele.