Szombaton este Gyöngyösön lépett pályára a Ceglédi KK SE. A férfi kézilabda NB I 24. fordulójára rengeteg hiányzóval érkeztek a ceglédi fiúk, akik 54 percig így is meccsben tartották a csapatot.

B.BRAUN GYÖNGYÖS–CEGLÉDI KKSE 35–27 (16–14)

Gyöngyös, 600 néző. V: Andorka, Hucker

GYÖNGYÖS: Hudák – ORSZÁGH 4, Malandrin 3, HEGEDŰS 5, Mikita 1, Juhász K. 3, KOVACSICS 7 (4). Csere: Rózsavölgyi (kapus), Sipeki 2, Loncar 3, Duris 2, Reznicek 1, Becsirovics 1, Németh T. 2, Urbán 1. Edző: Nigrinyi Tibor

CEGLÉD: Pallag – Lászlai 3, PERISICS 8 (1), Bíró 1, Szabó B. 2, ANDJELICS 6, HÓDI 4. Csere: Bősz, Mojszilov (kapusok), Dávid 1, Müller 2, Fiar. Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3. 12. p.: 6–6. 18. p.: 8–9. 24. p.: 12–10. 36. p.: 21–16. 42. p.: 24–19. 48. p.: 27–22. 54. p.: 30–25

Kiállítások: 4, ill. 6 perc

Hétméteresek: 5/4, ill. 2/1

Nigrinyi Tibor: – Nagyon vártuk már ezt a mérkőzést, s az eredmény tükrében nagyon boldogok is vagyunk. Jól kihasználtuk, hogy a vendégek a második félidőre elfáradtak. Alaphelyzetben nincs ekkora különbség a két csapat között.

Nagy Károly: – Kevesen voltunk, meghatározó játékosaim hiányoztak, a pályára lépők közül sokan még rutintalanok. Sokáig jól tartottuk magunkat, az utolsó percekben lett igazán nagy a különbség.