A K&H Férfi Kézilabda Liga rájátszásának 11. fordulójában a Komló csapatát fogadta a Ceglédi KK SE. Nyert a Cegléd, mellyel tovább erősítette bennmaradó helyét a bajnoki tabellán. Sérülés miatt Lepsényi és Lászlai nélkül állt fel a hazai csapat. Remek védekezés és jó kapus teljesítmény jellemezte a motiváltan kézilabdázó CKK SE-t, melynek eredménye képpen a vendégek az első negyedórában csupán háromszor tudták bevenni Mojsilov kapuját. Milos remek formában védett és az első félidőben tíz védéssel zilálta szét a Komlóiak játék kedvét. A második játékrészben már tíz gól is volt a két csapat közti különbség és a népes szurkoló sereg rászámolt a vendégekre…

CEGLÉDI KK SE  –  SPORT 36 KOMLÓ  25 – 18 ( 14 – 8  )

CEGLÉD: MOJSILOV – Hódi 2, Andelic 4, Bíró 2, GRBOVIC 4, PERISIC 4, Országh 3, Cserék: Bősz (kapus), TÓTH N. 1, SIPEKI 2, Borsos 1, Megyeri 2, Kun, Karanovic,  Mb. edző Jakab László

Komló: Granic – Markovic 1, Szöllősi 1, Jerkovic 3, NAGY Z. 4, Sebestyén 1, Sanad 2, Cserék: Selymes (kapus), Trkulja, Szögi 1, Semikov 1, Sunajko, Potic, Oszlár 1 ,Wéber 3, Marcsek,  Edző Kilvinger Bálint

Cegléd 700 néző, vezette: Kékes Cs., Kékes P.

Az eredmény alakulása:4.p.: 3-0, 11.p.: 6-2, 18.p.: 10-4, 26.p.: 12-6, 37.p.: 16-10, 48.p.: 22-12, 58.p.: 24-15

Kiállítások: 10 ill. 2 perc

Hétméteresek:0/0 ill 1/0

MESTERMÉRLEG:

Jakab László :Nagyon motiváltan kezdtük a mérkőzést és szinte az egész mérkőzésen tudtuk tartani a magas hőfokú védekezést. Volt kapus teljesítmény is, ebből lehet tovább fejlődni.

Kilvinger Bálint: A mérkőzés elején egy kicsit elaludtunk, amikor nagyjából be is állt ez a különbség. A lőtt góljaink száma mindent elmond. Ez van, megyünk tovább…