A férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján Orosházán lépett pályára a Ceglédi KK SE. A Fantasztikus Gyöngyös elleni formából keveset láthattak a csapatot elkísérő ceglédi szurkolók és a csapat vereséget szenvedett.

Orosházi FKSE-Linamar – Ceglédi KK SE 25 – 18 ( 12 – 11 )

Ceglédi gólok: Bíró 4, Borsos 3, Gidai 2, Andjelic 2, Perisic 2, Lászlai 1, Hódi 1, Szabó 1, Megyeri 1, Grbovic 1

Orosháza 350 néző, vezette: Bócz, Wiedemann

Az eredmény alakulása: 11.p.: 5-4, 19.p.: 10-7, 36.p.:16-11, 53.p.: 22-14

Kiállítások: 12, ill. 10 perc

Hétméteres: 3/2, ill. 3/2

Varga Péter pályaedző: Sajnos semmi sem úgy működött, ahogy elvártuk volna. A védekezésünk, még csak-csak, de nagyon gyenge támadó játékot mutattunk. Az első félidő kiegyenlített volt, de 4-5 gólos vezetéssel kellett volna fordulnunk. A második játékrészben érthetetlenül nem tudtunk támadni, gólokat szerezni és rendre rossz döntéseket hoztunk. Rengeteg technikai hibánk volt és sok ziccert hagytunk ki és 22 perc alatt három gólt tudtunk lőni…