Vasárnap megkezdődött a pontvadászat a labdarúgó NB II-ben. A Ceglédi VSE hazai pályán fogadta a Szeged 2011 csapatát, akik végül egy „könnyen befújt” büntetőnek köszönhetően mindhárom pontot elvitték Albertirsáról. A Nemzeti Sport tudósítása

CEGLÉD–SZEGED 2011 1–2 (1–0)

Albertirsa, 500 néző. Vezette: Nagy Róbert (Punyi Gyula, Márkus Péter)

CEGLÉD: Mursits – Preklet, Nánási, Albert I., Farkas A. – Virág, Sándor I., Asztalos (Peszmeg, 64.) – Farkas J. (Szilágyi P., 63.), Damásdi (Fehér M., 81.), Valkovszki. Vezetőedző: Klausz László

SZEGED: Szántai – Jagodics, Causic, Farkas M., Katona M. – Coroian (Povazsai, 56.), Horváth A., Nicorec (Germán, 73.) – Molnár J. (Zabari, 56.), Zádori, Szabó P. Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerző: Nánási (1–0) a 12., Germán (1–1) a 77., Germán (11-esből, 1–2) a 80. percben

MESTERMÉRLEG

Klausz László: – Jó minőségű játékosokból áll a keretünk, de mindenki más-más erőállapotban van. Hősiesen védekeztünk, de a játékunkban még lehet kivetnivalót találni, mert például a középpályán kevés labdát tudtunk megtartani.

Supka Attila: – Az első félidőben nem úgy játszottunk, ahogy megbeszéltük, mert a középpályán rengeteget hibáztunk. Ettől függetlenül végig éreztem, hogy a győzelmünk, amihez a cseréink nagyon sokat tettek hozzá, nem forog veszélyben.