A labdarúgó NB II. első fordulójában vasárnap Csákváron lépett a Ceglédi VSE. A  gól gazdag mérkőzésen egy pontot szerzett a jól játszó Cegléd. A Nemzeti Sport tudósítása:

AQVITAL FC CSÁKVÁR–CEGLÉDI VSE 3–3 (1–2)

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 400 néző. Vezette: Pillók Ádám (Csatári Tibor, Hofbauer Roland)

CSÁKVÁR: Tóth B. – Csilus Á., Csonka (Sejben, 82.), Kiprich D., Baranyai Á. – Farkas Aurél, Mészáros D. – Tamás N. (Daróczi, 57.), Sándor Gy. (Molnár Cs., a szünetben), Deutsch L. – Bobál G. Vezetőedző: Szijjártó István

CEGLÉD: Mursits – Kárász, Albert I., Preklet, Farkas András – Sigér Á. – Rétyi (Kitl K., 60.), Hujber (Asztalos, 60.), Nyilas, Oldal (Lukács R., 85.) – Tímári. Vezetőedző: Klausz László

Gólszerző: Bobál G. (1–0) a 30., Sándor Gy. (öngól, 1–1) a 34., Oldal (1–2) a 44., Farkas Aurél (2–2) a 63., Oldal (2–3) a 77., Molnár Cs. (3–3) a 84. percben

Szijjártó István: – Butaságokból kaptuk a gólokat, pedig külön készültünk valamennyi lehetséges szituációra. Próbáltuk uralni a játékot, sikerült a vendégek kontratámadásait megfékezni, és mentálisan erősek voltunk. Kezdésnek nem volt rossz.

Klausz László: – Igazságos a döntetlen, és elégedett is vagyok a látottakkal. Több olyan megoldást, játékhelyzetet is láttam játékosaimtól, amiket edzéseken gyakoroltunk.