A labdarúgó NB II 31. fordulójában vasárnap a Kozármisleny otthonában lépett pályára a Ceglédi VSE. A mérkőzés előtt a házigazdák a még kiesést jelentő 18. helyen álltak a bajnoki tabellán, három pont hátrányban a hat forduló óta veretlen Ceglédhez képest, így igazi alsóházi rangadót láthatott a kilátogató 400 néző, ahol a hazaiak mindhárom pontot begyűjtötték. Hét fordulóval a vége előtt a tabellán nem cserélt helyet a két gárda a 18., még kieső helyre a Csákvár csúszott, két pontnyi hátrányban a Cegléd, Kozármisleny duótól. A Nemzeti Sport tudósítása:

KOZÁRMISLENY–CEGLÉDI VSE 2–1 (0–1)

Kozármisleny, 400 néző. Vezette: Andó Szabó Sándor (Kepe Arnold, Aradi József)

KOZÁRMISLENY: Helesfay – Gubacsi, Causic, Racskó, Varga M. – Wittrédi (Kocsis A., 79.), Nagy E. – Kirchner (Lantos, 85.), Kemény, Beke (Városi, 52.) – Grumics. Vezetőedző: Szanyó Károly

CEGLÉD: Mursits – Takács T., Nánási, Albert I., Preklet – Lengyel B. (Szabó V., a szünetben), Fröhlich, Albert Á., Peres – Tihanyi (Kasztner, 72.), Nagy S. (Farkas A., a szünetben). Vezetőedző: Miskei Attila

Gólszerző: Takács T. (11-esből, 0–1) a 7., Grumics (1–1) a 69., Kirchner (2–1) a 76. percben

Szanyó Károly: – Az elején tompán kezdtünk, a Cegléd jobb volt az első félidőben. A másodikban váltottunk, és nagy akaraterőnknek köszönhetően megnyertük a mérkőzést.

Miskei Attila: – Végig tompán, és rosszul futballoztunk, nem érdemeltünk győzelmet, és nem is lett meg. a következő mérkőzéseken sokkal többet és jobban kell teljesítenünk.