A labdarúgó NB II 11. fordulójában Békéscsabán lépett pályára a Ceglédi VSE. A mérkőzések óta gólerős csabaiak a Ceglédet sem kímélték, hatszor vették be Mursits kapuját. A CVSE jelenleg a 13. helyen áll a húsz csapatos bajnoki tabellán. A Nemzeti Sport tudósítása:

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE–CEGLÉDI VSE 6–2 (4–0)

Békéscsaba, 855 néző. Vezette: Veizer Roland

BÉKÉSCSABA: Máthé – Kiss L., Szélpál N., Nagy S., – Nagy I. (Király P., 77.), Viczián, Szatmári I., Mészáros M. (Gyurján, 60.) – Pilán, Gránicz (Szalai D., 77.), Birtalan B. Vezetőedző: Boér Gábor

CEGLÉD: Mursits – Albert I., Nánási, Preklet, Farkas A. – Virág, Törtei – Szilágyi P. (Asztalos, szünetben), Peres (Nyilas, 72.), Damásdi – Farkas J. (Fehér M., szünetben). Vezetőedző:Klausz László

Gólszerző: Gránicz (1–0) a 6., Birtalan B. (2–0) a 26., Nagy I. (3–0), a 32., Kiss L. (4–0) a 43., Damásdi (4–1) az 57., Gyurján (5–1) a 62., Asztalos (5–2) a 64., Birtalan (5–2) a 87. percben

Boér Gábor: – Örülök az újabb nagy gólkülönbségű győzelemnek, jól focizott ismét a csapat, egységesek voltunk, így megismételtük a múlt heti sok gólos meccsünket. Jó volt a támadó játékunk, ezt a szintet kell tartani a jövőben is.

Klausz László: – A gyorsan kapott gól megfogta a csapatot. Tény, a Békéscsaba jobban játszott nálunk, mi pedig mérsékelt teljesítményt nyújtottunk, ennek tudható be a súlyos vereség.