A labdarúgó NB II. 26. fordulójában vasárnap Kisvárdán lépett pályára a CVSE, ahol vereséget szenvedtek a ceglédi fiúk. A Nemzeti Sport tudósítása:

KISVÁRDA MASTER GOOD–CEGLÉDI VSE 3–1 (2–0)

Kisvárda, 849 néző. Vezette: Bogár Gergő (Becséri Gergely, Kovács II Gábor)

KISVÁRDA: Zöldesi – Izing, Rjasko, Vári B. – Lucas – Hej, Mlenik, Misic (Oláh G., 59.) Jánvári – Lukács R. (Horváth Z., 70.), Ilics (Strestík, 81.). Vezetőedző: Kondás Elemér

CEGLÉD: Mursits – G. Bíró, Nánási, Albert I., Farkas A. – Peszmeg (Valkovszki, 34.), Sándor I. – Damásdi, Asztalos D. (Kerekes K. , 73.), Hujber – Szilágyi P. (Peres, 73.). Vezetőedző: Klausz László

Gólszerző: Izing (1–0) a 8., Ilics (2–0) a 45., Ilics (3–0) a 76., Damásdi (3–1) a 89. percben

Kondás Elemér: – Ezen a mérkőzésen számunkra a három pont megszerzése volt a legfontosabb. Jól kezdtük a találkozót, és bár a második félidő elején megúsztunk két ceglédi helyzetet, a harmadik találat mindent eldöntött.

Klausz László: – A Várda javára meglévő technikai fölényt akarással kellett volna kompenzálnunk, ez az első félidőben nem sikerült. A második játékrészben már jobb teljesítményt nyújtottunk, de a hazaiak győzelme nem forgott veszélyben.