A labdarúgó NB II 10. fordulójában vasárnap Dorogon lépett pályára a Ceglédi VSE. Sajnos a Cegléd ezúttal sem tudott nyerni és harmadik szeptemberi mérkőzésén is vereséget szenvedett a csapat. A Nemzeti Sport tudósítása:

DOROGI FC–CEGLÉDI VSE 2–1 (1–0)

Dorog, 550 néző. Vezette: Dolnegó Bálint (Máyer Gábor, Bertalan Dávid)

DOROG: Vajda G. – Hauser (Füredi P., 72.), Berkó, Bora D. – Grabant B. (Grabant P., 60.), Kővári, Tóth M., Bora Gy. – Sitku – Medgyes, Vígh Á. (Csák, 68.). Vezetőedző: Németh Szabolcs

CEGLÉD: Verebélyi – Valkovszki, Nánási, Farkas V., Farkas A. (Horváth B., 87.), Szkunc – Asztalos, Popovics (Albert Á., 57.), Markó – Pozsár, Tóth L. (Peres, 57.). Vezetőedző: Varga Attila

Gólszerző: Medgyes Z. (1–0) a 33., Asztalos (1–1) az 59., Bora Gy. (2–1) a 86. percben

Németh Szabolcs: – A mai meccsen a három pont megszerzése volt a legfőbb célkitűzés. Gratulálok a csapatomnak, hiszen ez sikerült. Ugyan nem játszottunk úgy, mint az előző hetekben, de ez kit érdekel.

Varga Attila: – Ez a találkozó nem ütötte meg az NB II-es szintet. A Dorog három helyzetéből kettőt értékesített, míg a mi három helyzetünkből egy ment be.