U19-es korosztály

Ceglédi VSE – Gyöngyös 4:2

A csapat: Szabó G, Menich Z, Krajcz M, G.Bíró G, Hazafi G, Czeróczki Á, Kiss R, Cseh S, Majoros Sz, Petrik S, Apró J

Csere: Angyal L, Kiss Á.

Ceglédi gólok: Petrik, G.Bíró, Majoros

Jók: G.Bíró, Czeróczki, Petrik, Cseh, Majoros

Kecskeméti József edző: – Csak az értheti ezt az idézetet, aki élt már át hasonló dolgokat, mint a CSAPAT és, mint az edzője az utóbbi napokban .”Vannak akik azt hiszik,hogy a FUTBALL olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet – halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a FUTBALL sokkal fontosabb” (Bill Shankly). Tizenöt perces rövidzárlatot leszámítva kézben tartottuk a mérkőzést, G.Bíró bomba gólja lélekemelő volt, Czeróczki és Majoros hatalmas áldozatot hozott a CSAPATÉRT, köszönet érte.

U17-es korosztály

Ceglédi VSE – Gyöngyös  3:1

A csapat: Bence, Szabó, Faragó, Puskás, Simon, Parázs, Augusztin, Kecskés, Patonai, Boros, Dudás

Csere: Kovács, Sáfrány, Menich, Katona Kristóf, Szarvas

Ceglédi gólok: Kecskés, Dudás, Szabó

Jók: Bence, Puskás, Kecskés

Farkas János edző: – Jól és kezdeményezően kezdtük a mérkőzést. Egy probléma volt csak, hogy nem mi szereztük meg a vezetést. A végén az utolsó passzok nem voltak pontosak és a nagyobbnál nagyobb helyzeteket is elpuskáztuk. A második félidőre az ellenfelünk defenzív játéka megnehezítette a támadó játékunkat, de azért a végére sikerült megfordítani a mérkőzést. Nagyot melóztak a srácok.

U15-ös leány korosztály

Jászberény – Ceglédi VSE 0:2

Ceglédi VSE – Dabas-Gyón 0:1

Ceglédi VSE – FC Dabas 0:4

A csapat: Horváth, Fodor, Farkas, Berta, Várszegi, Robotka, Kelemen, Klemenc, Mándity

Ceglédi gólok: Robotka Renáta, Farkas Dorina

Jók: Horváth Bogi, Fodor Barbara

Klemenc Attila edző: – Az első mérkőzésen nem használtuk ki a rengeteg helyzetünket és, mint ahogy ilyenkor lenni szokott, egy kapu előtti kavarodásból az ellenfél szerezte meg a vezetést. A Jászberény ellen már sokkal bátrabban játszottunk és az 5-6 helyzetünkből kettőt értékesítettünk is. Az utolsó mérkőzésen a frissebben, lendületesebben játszó hazai csapattal nem tudtuk tartani a lépést. Gratulálok a lányoknak!

U15-ös korosztály

Szanda Focisuli – Ceglédi VSE  1:2

A csapat: Schwarcz- Tóth, Dudás, Kotlár, Nagy, Kuthy, Szabó V., Kis, Szabó M., Gulyás, Kovács

Csere: Klemenc, Kelemen, Borsos

Ceglédi gólok: Kovács 2

Jók: az egész csapat

Ványi Zsolt edző:- A 2. percben kihagyott 11-esünk, valamint az, hogy az ellenfél vezetett és innen kellett felállnunk, még értékesebbé teszi a győzelmünket. A csapat minden tagja remekül küzdött, dicséret illeti a fiúkat.

U14-es korosztály

Szanda Focisuli – Ceglédi VSE 0:11

A csapat: Abdel Maged- Ungureán, Szebeni, Prumek, Bodzsár, Juhász, Kovács, Kartali, Horváth, Ványi, Vincze

Csere: Pintér, Máté, Lakos, Pásztor, Ecseri, Kanyó

Gól: Horváth 2, Juhász 2, Máté 2, Kartali, Ványi, Kovács, Szebeni, Prumek

Jók: Juhász, Horváth

Ványi Zsolt edző: – Nehezen indult be a henger. Ma azt tapasztalhatták meg a gyerekek, hogy milyen az, mikor olyan csapat ellen kell játszani, amelyik 20 m-en 9 emberrel védekezik.

U9-es korosztály

Ceglédi VSE – Abony 0:0

Ceglédi VSE – Abony 2:0

Ceglédi VSE – Ceglédbercel 9:0

Ceglédi VSE – Ceglédbercel 8:0

A csapat: Répás Levente, Gigor László, Jankovics Ákos, Révész Máté, Márok Benedek, Eszes Martin, Kósik Tamás, Hank Milán

Ceglédi gólok: Márok (6), Révész (4), Eszes (2), Kósik (3), Hank (3), Jankovics

Edző: Kecskeméti József

U7-es korosztály

A CVSE legfiatalabb labdarúgói Bozsik Tornán vettek részt. A fesztivál jellegű rendezvénynek a célja, hogy az óvodás korú gyerekek  kötötségek nélkül (nincsenek helyezések, a gólokat nem számolják) játszanak más települések focistáival. Edző Ecseri Károly