A labdarúgó NB II. 7. fordulójában vasárnap este a Ceglédi VSE hazai pályán fogadta a Mosonmagyaróvárt. A kánikulai melegben sok gól esett, háromszor is meg kellett szereznie a vezetést a Ceglédnek, hogy megnyerhesse a találkozót. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–MOSONMAGYARÓVÁRI TE 3–2 (1–0)

Albertirsa, 400 néző. Vezette: Takács János (Varga Zsolt, Márkus Tamás)

CEGLÉD: Horváth G. – Albert I., Makrai, Nánási – Valkovszki, Asztalos, Csordás Sz. (Wild, 81.), Albert Á. (Szkunc, 75.), Farkas A. – Horváth B. (Pozsár, 70.), Peres. Vezetőedző: Varga Attila

MOSONMAGYARÓVÁR: Tarczy – Koszó, Baranyai N., Deák I., Galambos – Zsirai – Bartos, Czár (Bohner, 75.), Laki B. (Magasföldi, 67.), Németh M. (Mayer, a szünetben) – Jasarevic.Vezetőedző: Király József

Gólszerző: Csordás Sz. (1–0) a 4., Czár (1–1) az 50., Albert Á. (2–1) az 54., Galambos (2–2) az 57., Peres (3–2) a 61. percben

Varga Attila: – Az extrém meleg ellenére végig jó színvonalon játszottunk, az első félidőben szinte már megnyertük a meccset, de a szünet után a gólváltást követően rendezni kellett a sorokat. Megérdemelten nyertünk.

Király József: – Az első játékrészben két-három góllal is vezethetett volna az ellenfél, de a szünet után részünkről teljesen más csapat jött ki a pályára, így legalább a döntetlenre rászolgáltunk volna.