A labdarúgó NB II 18. fordulójában vasárnap a Kisvárda csapatát fogadta a Ceglédi VSE. A Várda a 3. a CVSE a  18. helyen várta az idei utolsó irsai találkozót. A vendégek nyertek, ők a 2. helyre léptek, a Cegléd pedig az utolsó előtti helyre csúszott. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE – KISVÁRDA MASTER GOOD 1 – 2 (0 – 1)

Albertirsa, Ecsedi László Sportközpont, 150 néző. Vezette: Gaál Ákos (Király Krisztián, Aradi József)

CEGLÉD: Horváth G. – Valkovszki, Albert I., Farkas V., Farkas A. – Csordás, Pozsár (Peres, 78.), Szkunc (Asztalos, a szünetben), Tóth L. – Szabó V., Horváth B. (Babolek, 78.). Vezetőedző: Krecska János

KISVÁRDA: Ivancsics A. – Hei, Fodor F., Vermes – Vári, Minczér, Gosztonyi (Oláh G., 59.), Erős G. (Talabér, 65.) – Fodor A., Grumics (Rajczi, 71.), Cseri. Szakmai igazgató: Révész Attila

Gólszerző: Erős G. (0–1) a 14., Oláh G. (0–2) a 73., Szabó V. (1–2) a 79. percben

Krecska János: – Nem érdemeltünk vereséget. Egyetlen csapat ellen sem tudtunk ennyi helyzetet kidolgozni, de a jobbnál is jobbakat kerestünk.

Révész Attila: – Az első félidőben egyértelműen uraltuk a mérkőzést, a másodikban szembe szélben és rosszabb talajviszonyok mellett már nehezebb dolgunk volt. Úgy érzem, a két együttes között volt ennyi különbség, és megérdemelten nyertünk.