A labdarúgó NB II vasárnapi játéknapján a Szolnokot fogadta a Ceglédi VSE az albertirsai ideiglenes otthonában. A szebb napokat megélt vendégeknek esélyük sem volt a pontszerzésre, a CVSE magabiztos játékkal nyert 3-0-ra. A Nemzeti Sport tudósítása:

CEGLÉDI VSE–SZOLNOKI MÁV FC 3–0 (2–0)

Albertirsa, Ecsedi László sporttelep, 450 néző. Vezette: Kovács Gergely (Csatári Tibor, Kormányos II Gábor)

CEGLÉD: Mursits – Wild (Nánási, 57.), Albert I., Preklet, Farkas András – G. Bíró, Nyilas E. (Sándor I., 65.) – Damásdi (Ágoston D., 70.), Hujber, Szilágyi P. – Asztalos D. Vezetőedző: Klausz László

SZOLNOK: Gazsi – Kenderes, Balogh M., Horgosi, Molnár R. – Farkas Aurél, Bonivárt – Nyerges (Földi M., 65.), Pantovics (Olasz D., a szünetben), Pintér N. (Kánya N., 80.), Jasarevic. Vezetőedző: Balogh Pál

Gólszerző: Szilágyi  P. (1–0) a 25., Balogh M. (öngól, 2–0) a 29., Damásdi (3–0) a 61. percben

Kiállítva: Bonivárt (második sárga lap után) a 64. percben

Klausz László: – Nagyon örülök az újabb győzelmünknek. Nagyon taktikusan játszott a csapat. Az első félidőben kihasználtuk a lehetőségeinket, a második félidőben folytattuk a stabil védekezésünket.

Balogh Pál: – Gratulálok a hazai csapatnak. Jól futballoztak, megérdemelten nyertek. Nekünk pedig minél hamarabb be kell gyűjtenünk a bennmaradásunkhoz szükséges pontokat, de ehhez sokkal jobb játékot kell nyújtanunk.