A labdarúgó NB II. idei első hazai bajnoki mérkőzésén a Ceglédi VSE a Békéscsabát fogadta.  Az idén is sok gól született a Csaba elleni mérkőzésen, csakhogy most kiütéses győzelmet szereztek a vendégek. A lefújás után Kiss László szakmai igazgató értékelte a látottakat :

– Megérdemelten nyert a Békéscsaba, mert könyörtelenül kihasználta emberelőnyét. Negyvenéves edzői pályafutásom alatt így még nem szégyelltem magam.

Ceglédi VSE–Békéscsaba 1912 Előre 2 – 7 ( 1 – 3 )

CVSE: Kovács A. – Robson, Szabó M., Farkas I., Pesti – Makrai – Koós (Szala, 20.), Kenderes, Koncz (Szabó D., 74.) – Puskás Z. (Markó, 48.), Lipusz.Kiállítva: Szabó M. (buktatta a gólhelyzetben lévő Thomas Praslert) a 20. percben

Gólszerzők: Koós (1–0) a 13., Lucas (11-esből, 1–1) a 20., Prasler (1–2) a 22., Pantovics (1–3) a 35., Prasler (1–4) az 52., Farkas I. (2–4) az 55., Pantovics (2–5) a 70., Pantovics (2–6) a 78., Gajdos (2–7) a 87. percben

CVSE Csaba 2-7