Velkey-Guth Ádám és Ócsai Sándor a Sportkarácsony díjazottjai között

A Sportkarácsony alkalmából Pest megye sportolói különböző kategóriákban vehettek át elismeréseket a Megyeházán.

Speciális sportágak kategóriában  AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI SPORTOLÓJA II. DÍJ elismerésben részesült Velkey-Guth Ádám atléta, a Trappancs Szervátültetett Gyermekek Rehabilitációs és Sportegyesülete versenyzője.

A XX. Szervátültetettek Világbajnokságán négy versenyszámban, 100 és 200 és 4×100 méteres váltóban valamint súlylökésben aranyérmet nyert. A British Transplant játékokon szintén négyszer állhatott fel a dobogó legfelső fokára. Edzői: Ecseki Dániel és Jung Ágnes

Általános iskolás korosztályban AZ ÉV LEGJOBB PEST MEGYEI DIÁKSPORTOLÓJA

1. DÍJ elismerésben részesült ÓCSAI SÁNDOR judo versenyző, a Ceglédi Vasutas Sport Egyesület sportolója, a ceglédi Táncsics Mihály Iskola tanulója.

ÓCSAI Sándor 2015-ben első helyezést ért el az országos diákolimpián és az ifjúsági bajnokságban is. Három aranyérmet nyert különböző nemzetközi versenyeken. Korosztályában veretlen hazai és nemzetközi szintéren egyaránt. Edzője: Mester Dániel, testnevelője: Dengi Balázs

Gratulálunk a kitüntetetteteknek és edzőiknek!