12.5 C
Cegléd
2020. április 5, vasárnap
Kezdőlap asztalitenisz

asztalitenisz

Felemás asztalitenisz eredmények

Pest Megye  I/A Szuperinfó-CVSE III.- Dabas-Sári SE II.  14:4Győztek:Fodor Árpád 4,Bozsó Norbert 4,Tótin Kristóf 3,Dervaderics Csaba 1 és a Fodor- Dervaderics  valamint a Bozsó - Tótin párosok. Halasztott mérkőzésen találkozott a két csapat ahol...

Két ezüst érem és értékes asztalitenisz pontok

Budapest Bajnokság Országos Utánpótlás Asztaliteisz Verseny Bp Ormai/BVSC csarnok Leány egyéni: Újonc,Serdülő :16 közé jutott Ungureán DorkaAz újonc korosztályban főtáblán kezdett Dorka ahol rögtön erős ellenfelet kapott de sikerült...

Asztalitenisz eredmények

Pest Megye I/c  Szuperinfó CVSE  IV. - Albertirsa SE II  14:4Győztek: Ungureán Dorka 4,Olgyay Barnabás 4,Koncz Ábel 4,Sándor Zoltán 1 és a Sándor Zoltán-Koncz Ábel párosA nagyszerű sorozatban 5 győzelem után érkeztek az Albertirsaiak Ceglédre és itt...

Asztalitenisz eredmények

Pest Megye A  Szuperinfó-CVSE III.- Újhartyán SE I. 11:7  Győztek:Fodor Árpád 4,Tótin Kristóf 4,Kecskeméti Cintia 1,Hoffer Gábor 1 és a Hoffer - Tótin páros Fodor Árpád és Tótin Kristóf hibátlan teljesítménye...

Asztalitenisz eredmények

Két vereség, két győzelem Országos Serdülő TOP 24 BVSC  Bp.Szőnyi út Eredmények:11. Hörömpő Ferenc(6 győzelem) 22.Tótin Kristóf(2 győzelem)A verseny előtt Feri 12,Kristóf 15. volt a ranglistán.Ferinek az első nap jó esélye...

Asztalitenisz eredmények

Pest Megye A  Szuperinfó- CVSE III - Gödöllói SK   III.  14:4Győztek:Fodor Árpád 4,Tótin Kristóf 3,Dr Dervaderics Csaba 3, Hoffer Gábor 2  illetve a Hoffer-Dr Dervaderics és a Tótin- Fodor párosokA mérkőzés a vártnál...

Értékes asztalitenisz érmek

NB III.  Szuperinfó-CVSE II. - Maglód TC I.  18:0 Győztek:Szalkai Attila 4,Török István 4,Hörömpő Ferenc 4,Bozsó Norbert 4 illetve a Szalkai-Török és a Bozsó-Hörömpő párosok Pest Megye

Fontos asztalitenisz Extraliga győzelem

ExtraligaSzuperinfó-CVSE - Kiskunfélegyházi ASE 6:1 Győztek:Marsi Márton 2,Dr Varga Csaba 2, Ócsai Máté 1 és a Marsi-Ócsai páros Nagyon fontos mérkőzés volt a szombati találkozó hiszen aki veszít, biztos hogy elveszíti...

Aztalitenisz Diákolimpia eredmények

Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia, Cegléd CVSE sportcsarnok Eredmények:I-II.Korcsoport A kat(fiú):1.Telek Kristóf (Táncsics Mihály Ált.IskCegléd.)2.Petrik Sebestyén (Táncsics Mihály Ált.Isk.Cegléd)                      B kat:1.Fekete Viktor (Várkonyi...

Asztalitenisz eredmények

Feszültség Kupa Országos Újonc TOP 24 verseny Szeged Lány:12.Ungureán Dorka (Szupernfó- CVSE)   Az első nap Dorka remek játékkal először 6-as csoportban 3 vereséggel és 2 győzelemmel végzett, majd a 9-16...

Sikeres asztalitenisz hétvége

Pest Megye I/A  Csemői- Palotás SE I. - Szuperinfó CVSE III.  8:10Győztek:Fodor Árpád 3,Kecskeméti Cintia 2,Tótin Kristóf 2,Hoffer Gábor 2 illetve a Fodor-Hoffer párosHalasztott mérkőzésen játszott rangadót a két csapat ahol inkább Csemő számított esélyesnek annál is...

Ócsai Máté ifi első

Országos Felnőtt és Ifjúsági Asztalitenisz Ranglista verseny Celldömölk Az első nap az alkalmazkodásról szólt, a felnőtt  főtáblára így is simán feljutott Máté.Ott a rutinos jelenleg a Pénzügyőr színeiben játszó Simon Ferenctől kapott ki döntő...

Asztalitenisz vereségek az Extraligában és az NB III-ben

Extraliga CVSE-Swietelsky Jufa Hotels I - Szuperinfó CVSE  I. 7:0A sokszoros magyar bajnok elllen csak két játszmára futotta a péntek esti mérkőzésen. NB III. Dunaharaszti MTK I.- Szuperinfó CVSE II.  16:2Győztek:Szalkai Attila 2Tartalékosan álltunk fel...

Asztalitenisz eredmények

Országos Felnőtt TOP 16 kvalifikációs Verseny Bp Ormai L. Csarnok Ócsai Máté meghívást kapott az országos kvalifikációs versenyre melyen 16 versenyző indulhatott köztük 3 ifjúsági válogatott.Az első három játszhat a felnőtt TOP A12 versenyen  A négy csoportban  versenyző...

Asztalitenisz eredmények

Extra Liga 1Mosonmagyaróvári TE I-Szuperinfó CVSE I. 5:2Győztek:Marsi-Ócsai páros illetve Ócsai MátéA 2018/19-es szezon  NB I nyugati és keleti csoportjának győztese csapott össze amely nagyon fontos volt mindkét csapat számára a bentmaradás szempontjából.Egyik csapat sem igazolt játékost...

Asztalitenisz eredmények

Kelet-magyarországi Területi Ranglista Asztalitenisz verseny Bp High Life edzőterem eredmények: U13. Leány 5.hely Ungureán Dorka Fiú 16 közé jutott Unghváry...

Asztalitenisz eredmények

Pest Megye I/A  Őrbottyán I.- Szuperinfó CVSE III. 8:10Győztek:Fodor Árpád 4,Tótin Kristóf 4, Unghváry András 1 illetve a Fodor-Tótin páros.Bravúros hazai  győzelmet hozott a pénteki találkozó ahol ketten is veretlenek maradtak.Unghváry András két osztályt"ugorva" a (megye c-ből)...

Asztalitenisz eredmények

Zoltan Gergye Pest Megye I/A  Dabas-Sári SE 2 - Szuperinfó-CVSE III.  15:3Győztek:Tótin Kristóf 3 A hét elején(kedd este) rendezett nagyon tartalékosan felálló Ceglédnek nem volt esélye a Dabas második csapata ellen.Egyedül...

Asztalitenisz eredmények-utánpótlás aranyak

Pest Megye I/A  Újhartyán SE - Szuperinfó CVSE III.  7:11        Győztek:Fodor Árpád 4, Tótin Kristóf 3,Hoffer Gábor 2 valamint a Fodor-Hoffer és a Tótin-Dervaderics párosok, A párosok megnyerése döntőnek bizonyult a kellemetlen...

Asztalitenisz eredmények

Egy arany két bronzérem és értékes pontok az évadnyitón az asztaliteniszezőknél. BVSC/Statisztika országos Utánpótlás Ranglista Verseny Fiúk (BVSC Bp,Szőnyi út) U12: 3.hely Unghváry András U13(83ind): 32-es főtáblára került...

Senior asztalitenisz győzelem

II.Sidó Ferenc Országos Veterán Emlékverseny Dunakeszi Eredmények: 40-49 korcsoport Páros: 1.hely:Gergye Zoltán ( Szuperinfó-CVSE) - Oroszki Viktor(Városi SE Dunakeszi)egyéni:Legjobb 8 közé került: Gergye Zoltán A...

Asztalitenisz eredmények

Pest Megye I/A Szuperinfó-CVSE III - Városi SE Dunakeszi II. 9.9 Győztek: Fodor Árpád 4,Tótin Kristóf 3,Dr Dervadeics Csaba 1 és a Fodor-Tótin páros Halasztott mérkőzést játszottak...

Ungureán Dorka Cegléden duplázott

Cegléden került megrendezésre a Közép-Magyarországi Régiós Újonc és Serdülő Asztalitenisz Verseny, melyen a CVSE sportolói kiváló eredményeket értek el. Gergye Zoltán tudósítása: Nagyszerű eredményeket értek el...

Asztalitenisz győzelmek

NB III.  Szuperinfó-CVSE II.- Göd SE 12:6Győztek:Szalkai Attila 4, Török István 3, Hörömpő Ferenc 3,Hegyi Gergő 1 és a Szalkai-Török párosMagabiztos hazai győzelem született. Szalkai Attila mellett közel volt...

Asztalitenisz eredmények

Újonc és Serdülő Asztalitenisz OB Mohács Eredmények: U13 Leány legjobb 32 közé került Ungureán Dorka Serdülő (S15) vegyes páros: legjobb 16 ba...

Hibátlan asztalitenisz hétvége

Pest Megye I/c    Szuperinfó-CVSE IV. - Százhalombatta II 16:2 Győztek: Ungureán Dorka 4,Virágh György 4,Olgyay Barnabás 4,Határ Nikolett 2valamint a Határ Nikolett-Olgyay Barnabás és a Ungureán Dorka - Virág...

Asztalitenisz ifi kupa 3. hely

MOATSZ Kupa Ifjúsági Csapat és Egyéni Bajnokság Egyéni eredmények: 3.hely Ócsai Máté                     15. hely Hörömpő FerencCsapat:Legjobb

Bajnok csapat!

Bajnok a Szuperinfó-CVSE NB I-es Asztalitenisz Csapata! NB I.  KSI I.- Szuperinfó-CVSE I.  3:10  Győztek:Marsi Márton 3,Biedermann Dániel 2,Dr Varga Csaba 2,Ócsai Máté 1 és a...

Kiütéses győzelem a rangadón

Szuperinfó CVSE I.- Kiskunfélegyházi ASE I. 10:1Győztek:Marsi Márton 3,Biedermann Dániel 2,Ócsai Máté 2, Dr Varga Csaba 1 és a Marsi-Ócsai valamint a Biedermann-Dr Varga párosok Az NB I-es asztalitenisz bajnokságban listavezető Cegléd és a ...

Asztalitenisz eredmények

Pest Megye I/A  Szuperinfó-CVSE III.- Prémium Gyál ASE I. 7:11 Győztek:Fodor Árpád 4,Tótin Kristóf 3 Sajnos csak ketten tudtak nyerni a  középmezőnyhöz tartozó Gyál ellen így nem volt...