A 2015. évi felnőtt kötöttfogású férfi és női országos bajnokságot rendezték a szigetszentmiklósi városi sportcsarnokban szombaton, ahol a teljes magyar élmezőny szőnyegre lépett. A férfiaknál 92, a nőknél 35 versenyző küzdött meg az aranyérmekért. A bajnokság érdekessége volt, hogy a szabadfogású válogatott nagy része is kipróbálta magát a kötöttfogásban. A Ceglédi VSE TS Integral a férfiak között öt fővel, a női mezőnyben egy fővel képviseltette magát. A ceglédiek remekül szerepeltek, mivel két bajnoki címet, két ezüst érmet, egy bronzérmet és egy ötödik helyet szereztek meg. A Lőrincz testvérek, Tamás és Viktor, a várakozásnak megfelelően remek birkózást bemutatva magabiztosan nyerték a mérkőzéseiket és egyben a bajnokságot is úgy, hogy az ellenfeleik egyetlen akció pontot sem tudtak végre hajtani rajtuk.
A férfiaknál az ötfős alakulat a csapat verseny második helyét szerezte meg az ugyancsak két bajnoki címet begyűjtő Ferencváros mögött, a Vasas csapatát megelőzve.