Hétvégén a Ceglédi VSE TS Integral birkózói a nemzetközi kötöttfogású kadet és junior Fekete Gyémánt Kupán vettek részt Dorogon. A verseny tétje a hazai versenyzők számára a válogatottság kivívása is volt egyben. A kadet korosztályban 12 ország 149 versenyzője lépett szőnyegre a szombati napon. A verseny színvonalát emelte, hogy több ország a korosztályos válogatottjával vett részt rajta. A ceglédiek az igen erős mezőnyben 6 érmet és egy pontszerző helyet szereztek meg. Török Tamás az 50 kg-ban a végső győzelmet is megszerezte, miután minden ellenfelét magabiztos birkózással utasított maga mögé. A döntőben is technikai tussal tudott nyerni szerb ellenfelével szemben.
100kg 3.  Medgyes Tibor
Vasárnap a juniorok folytatták ahol 9 ország 90 versenyzője mérte össze az erejét, köztük három ceglédi versenyzővel. A  mindannyian felállhattak a dobogóra. Andrási József minden ellenfelét technikai tussal vagy tussal legyőzve megérdemelten szerezte meg az 50 kg első helyét és ezzel a súlycsoport válogatottságát is.