Szombaton a Pestszentimrei Sportkastélyban rendezték a 2016. évi női diákolimpia országos döntőjét a diák és serdülő korosztályokban. A bajnokságra 224-en mérlegeltek be.  A Ceglédi VSE TS Integral kilenc versenyzője szált harcba a bajnoki címekért. A ceglédi lányok kitettek magukért mivel egy bajnoki cím mellett egy ezüstérmet, három bronzérmet és két ötödik helyet is elhoztak Pestszentimréről.  Az 52 kg-ban szőnyegre lépő Rehor Orsolya a serdülő korosztályban egy technikai tus és három tus győzelmet követően megérdemelten szerezte meg a bajnoki címet.
65 kg  3.  Mizsei Evelin,  Táncsics Mihály Általános Iskola

A hagyományokhoz híven idén is megrendezésre került a dorogi Fekete Gyémánt Kupa, ahol szombaton a kadetok, vasárnap pedig a juniorok mérkőznek meg kötöttfogásban. Ez egyben válogató verseny is mind a két korosztály részére a világversenyekre. Az ifik viadalán 10 súlycsoportban, 16 ország, 161 birkózója állt rajthoz. A Ceglédi VSE TS Integral ebben a korosztályban 9 fővel képviseltette magát. A ceglédiek az igen erős mezőnyben remekül helyt álltak és Török Tamás révén az 54 kg-ban egy első helyezést valamint egy ezüstérmet és két bronzérmet is megszereztek.

Eredmények
46 kg  3.  Kecskeméti Dávid
54 kg  1.  Török Tamás
58 kg  2.  Kecskeméti Krisztián
76 kg  3.  Kovács Béla

A szombati kadet kötöttfogású versenyt vasárnap a juniorok követték ugyancsak kötöttfogásban, ám a résztvevő országok és ezáltal az induló versenyzők létszáma is megfeleződött az idősebb korosztályban. Az Olimpiai Reménységek Versenye nevet is viselő nemzetközi viadalon végül kilenc ország, nyolcvan birkózója küzdhetett meg a Dorogi Városi Sportcsarnokban. A Ceglédi VSE TS Integral versenyzői közül négyen álltak szőnyegre ezen a napon. A verseny erősségét az is mutatta, hogy a nyolc súlycsoportból csak két súlycsoportban született magyar győzelem. Örömteli, hogy ebből az egyik az 50 kg-ban versenyző ceglédi Horváth Csaba volt.