Szombaton Egerben rendezték meg az ifjúsági kötöttfogású országos bajnokságot. A bemérlegelt 117 versenyző között 7 ceglédi birkózó is szőnyegre lépett. Közülük öten fel is állhattak a dobogóra a verseny végén. A legjobb eredményt Lakatos Tamás érte el aki a súlycsoport váltást követően 69 kg-ban is bajnoki címet tudott szerezni. Tamás egész nap nagyszerűen birkózott és három győzelmet követően jutott a döntőbe, ahol dunaújvárosi birkózóval küzdött meg a bajnoki címért. A döntőben is végig Ő irányította a mérkőzést és 2-0 -ás vezetésnél csak az utolsó másodpercekben engedélyezett az ellenfelének egy pontot. Így megérdemelten szerezte meg az újabb bajnoki címét. A ceglédiek a megszerzett öt éremmel a csapat verseny harmadik helyén végezetek az ESMTK és Érd csapatai mögött.

Eredmények
50 kg  2.   Kecskeméti Krisztián
54 kg  3.   Kecskeméti Ferenc
69 kg  1.   Lakatos Tamás
100 kg 2.  Medgyes Tibor
           3.  Makula Ferenc

Vasárnap Nyársapáton került megrendezésre a szabadfogású Közép-magyarországi Területi Bajnokság, amin Pest és Fejér megye klubjai vehettek részt. A három korosztályban 30 érmet szereztek a ceglédiek és így nagy különbséggel nyerték a csapat versenyt az Érd és Dunaferr csapatai előtt.