A 2015. évi kötöttfogású diákolimpia országos döntőjét rendezték két korosztály számára Dorogon több mint négyszáz birkózó részvételével.. A diák I-esek pénteken a serdülők szombaton léptek szőnyegre a bajnoki címekért. A Ceglédi VSE TS Integral birkózói is szép eredményeket értek el mind a két napon. A diákoknál Németh Milán 46 kg-ban szerzett diákolimpiai bajnoki címet, amit 36 induló közül sikerült kivívnia. A serdülőknél két diákolimpiai bajnoki cím is Ceglédre került. 38 kg-ban Kecskeméti Dávid, míg 50 kg-ban Szivák József nem talált legyőzőre ezen a napon. Sajnos mind a két napra jutott egy-egy térdsérülés is. Pénteken Katona Zoltán egy győztes mérkőzés után volt kénytelen feladni a versenyt, míg szombaton Medgyes Viktor a 69 kg döntőjébe verekedte magát, de az elődöntőben egy ütést követően bevérzett a térde és így a döntőben már nem tudott birkózni a bajnoki címért.
+100kg 3. Deák Martin
Szombaton a kadet válogatott keret Szófiában kötöttfogású meghívásos nemzetközi versenyen vett részt, ahol öt ország birkózói mérték össze tudásukat. A csapattal utazott hat ceglédi versenyző is és közülük négyen fel is állhattak a dobogóra.
Eredmények:
46 kg  1.  Kecskeméti Krisztián
54 kg  1.  Kecskeméti Ferenc
          3.  Török Tamás
100kg 2.  Medgyes Tibor
Vasárnap rendezték az Egyetemi és főiskolai országos bajnokságot Egerben, ahol 17 Egyetem-Főiskola hallgatói képviseltették magukat, amely rekord részvételnek számít az eddigi OB-ék történetében. A Ceglédi VSE TS Integral két versenyzője is szőnyegre lépett a bajnokságon a két fogásnemben. A ceglédiek egy bajnoki címet és két érmet gyűjtöttek be ezen a napon.