A Ceglédi VSE TS Integral birkózói több versenyen is szőnyegre léptek a hétvégén.
Szombaton a hagyományoknak megfelelően Mogyoródon került megrendezésre az U23-as kötöttfogású országos bajnokság, amely egyben válogató is volta március végi U23-as Európa Bajnokságra. A ceglédiek két fővel képviseltették magukat az OB-én a legkisebb 59 kg-ban, ahol 15-en mérlegeltek. Horváth Csaba egy vereséget követően búcsúzott a versenytől miután a következő körben a legyőzője is vereséget szenvedett.. Kecskeméti Ferenc egy győzelem után a negyeddöntőben kikapott pontozással, de mivel a legyőzője döntőbe került így a vigaszágon folytathatta. A folytatásban először nyerni tudott technikai tussal, majd a bronzmérkőzésen a felnőtt válogatottban is többször szerepet kapó szigetvári versenyzőtől vereséget szenvedett és így végül az 5. helyen végzett.
Hétvégén Tokodon küzdöttek meg a területi csapatbajnokságokról feljutott csapatok a diák és serdülő korosztályokban az országos csapatbajnoki címért. Szombaton a serdülők, vasárnap a diákok mérték össze a tudásukat és mind a két korosztályban tizenhét csapat indult akiket hat csoportba sorsoltak. Idén először rendezték úgy a csapatversenyt, hogy sem kiemelés sem vigaszág nem volt és így a sorsolás szeszélye nagyban befolyásolhatta a végső sorrendet.
A serdülők az Érd és Kőbánya csapataival került egy csoportba ahol a ceglédiek 37:15 és 38:11 arányban győztek mind a két csapat ellen. Ezzel bejutottak a legjobb hat közé ahol szintén két hármas csoportba sorsolták a csapatokat. Itt a ceglédiek a Csepel és a Dorog csapataival került szembe és mind a két csapattól kikapott 24:18 és 29:18-ra. Így a helyosztón az Abaújszántó csapatával mérkőztek ahol 28:20-as ceglédi győzelem született és ezzel a ceglédiek az ötödik helyen végeztek.
Vasárnap a diákoknál a tavalyi bajnok Dorog és az Eger csapatával kerültek egy csoportba a ceglédiek. Az Eger csapatával mérkőztek először ahol 37:15-ös ceglédi győzelem született. A következő fordulóban a címvédő Doroggal szemben 42:9-es vereséget szenvedtek. A Cegléd ezzel nem jutott a hat közé. A csoport másodikok és harmadikok a folytatásban nem birkóztak, a helyezéseket a csoport küzdelmek során elért eredmények alapján a későbbiekben fogják kiszámolni. Ez azt jelenti, hogy a Cegléd a 7-12. hely valamelyikén végzett ebben a korosztályban.
Hétvégén a kötöttfogású kadet válogatott keret Ukrajna fővárosában Kijevben nemzetközi versenyen vett részt. A válogatott kerettel két ceglédi is utazott.
Kecskeméti Krisztián az 54 kg-ban három győzelmet és egy vereséget követően a harmadik helyen, Mohella Flórián a 69 kg-ban két győzelmet és két vereséget követően az ötödik helyen végzett.