Szombaton a kecskeméti Messzi István Sportcsarnokban rendezték a felnőtt női és szabadfogású országos bajnokságot. A Ceglédi VSE TS Integral egy versenyzővel képviseltette magát a női mezőnyben. Az év elején Kaposvárról Ceglédre igazolt Bubori Dorina magabiztos birkózással, négy tus győzelmet követően megszerezte élete első Magya Bajnoki címét az 55 kg-ban.

Másnap, vasárnap a serdülő kötöttfogású országos bajnokság egyben Kozma István emlékverseny küzdelmeire került sor a Vasas SC Edzőcsarnokában. Két rangsorversenyt követően tizenegy ceglédi birkózó vívta ki az indulás jogát a bajnokságon. Közülük kilencen a helyezettek között végeztek. A selejtezőket követően négy súlycsoportban is a döntőbe kerültek a ceglédiek. Sajnos a négy döntőből most csak egyet sikerült megnyerni. Kecskeméti Krisztián minden ellenfelét tussal vagy technikai tussal legyőzve megérdemelten szerezte meg a 42 kg bajnoki címét. A három ezüstérem mellet két bronz és három ötödik hely is Ceglédre került.

Felkészítő edzők: Kovács Béla, Pap Attila és Pap Ferenc

A serdülő országos bajnokságot követően szintén a Vasas Edzőcsarnokában a juniorok is szőnyegre léptek a kötöttfogású rangsorversenyen amely egyben Vágó Wágner emlékverseny is volt. Ceglédről ketten indultak a versenyen és mind a ketten felállhattak a dobogóra a verseny végén. Andrási József az 50 kg aranyérmét, míg Horváth Csaba az 55 kg ezüstérmét vehette át. Mivel Andrási József minden rangsorversenyt meg nyert így ebben az évben Ő képviselheti hazánkat a korosztályos világversenyeken az 50 kg-ban.