A Ceglédi VSE TS Integral birkózói a hétvégén újabb szép sikereket értek el. Szombaton a diák I. kötöttfogású, vasárnap pedig a kadet szabadfogású rangsorversenyt rendezte meg a Kertvárosi SE a XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium tornacsarnokában. A diákoknál 223 birkózó mérte össze a tudását. A ceglédiek 14 fővel vettek részt a versenyen és öten a helyezettek között végeztek. Németh Milán révén egy első helyet is sikerült megszerezni a 46 kg-ban, ahol a legnépesebb mezőny gyűlt össze. Milán a 37 induló közül három technikai tus, egy tus és egy pontozásos győzelem után állhatott fel a dobogó legfelső fokára.
Eredmények:
29 kg  5.  Miklós Zoltán
35 kg  3.  Katona Zoltán
46 kg  1.  Németh Milán
63 kg  5.  Mikus Simon
69 kg  3.  Tauber István
Vasárnap a válogatottságért léptek szőnyegre a szabadfogású kadetek az év második rangsorversenyén, ahol a 110 induló között 6 ceglédi is szőnyegre lépett.
A versenyen a teljes magyar mezőny mellet Erdélyből érkezett birkózók is indultak. A ceglédiek négy érmet és egy pontszerző helyett gyűjtöttek be és ezzel az eredménnyel a csapatverseny második helyén végeztek a Csepel mögött, megelőzve a Pénzügyőr SE csapatát. Medgyes Tibor a 100 kg-ban a végső győzelmet is megszerezte, miután minden ellenfelével szemben úgy tudott győzni, hogy egyetlen akciópontot sem tudtak rajta végre hajtani. Ezzel nagy lépést tett a válogatottság felé.