Szombaton Tiszaújvárosban rendezték meg a XVIII. helyi nemzetközi atlétikai versenyt,  ami egyben Magyar Liga verseny is volt. Öt ceglédi atlétánk indult a megmérettetésen, akik szép versenyzéssel, új egyéni csúcsokat felállítva ragyogóan teljesítettek. Keszthelyi Luca magasugrásban az elváráshoz méltóan versenyezve nyert 163 cm-t ugorva. Távolugrásban Luca csak két ugrást vállalt, mert utána megfájdult a lába, így befejezte a versenyzést. Luca távolugrásban is dobogóra kerülhetett volna, ha végig tudja ugorni a hat sorozatot, de így 2 cm-rel lemaradt a harmadik helytől.

Takács Peti 80 m síkfutásban futamgyőztes lett, ami a végén korosztályában az 5. helyre volt elég.  A fizikálisan sokkal nagyobb termetű vetélytársakkal szemben ez gyönyörű teljesítmény volt tőle.

Farkas Zoli első versenyén lett túl 100 m-es síkfutásban.  Zoli kiváló futással a futamában a 2. helyet szerezte meg, ami a végelszámolásnál a korosztályában a 10. helyet eredményezte .

Gál Fanni és Juhász Anna 80 m gátfutásban és távolugrásban versenyeztek.  Gátfutásban mindketten egyéni csúcsot futottak és így nagyon bizakodva nézhetünk a jövő hétvégi csapat gátfutó OB elé. Távolugrásban sem Fanninak, sem Annának nem sikerült megdöntenie saját egyéni csúcsaikat, de szinte centire megközelítették azt.